Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kiderült hogy nincs peteéré...

Ha kiderült hogy nincs peteérésem és kaptam clostit akkor sikerülni fog a baba?

Figyelt kérdés
elmentem most dokihoz mert nem volt peteérésem és a menzim sem volt pontos. Aztmondta hogy nincs peteérésem és azért késik a menzim mert elég vékony a méhnyálkahártyám ezért nemtud megjönni.adott norcolutot hogy jöjjön meg és aztán clostit kell szednem ha megjött. és a 12 napon visza kell mennem ellenörzésre
2008. ápr. 28. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
nem biztos .nekem sem sikerűlt
2008. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen de ha kiderült a baba akkor?
2008. ápr. 28. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ne úgy állj hozzá, hogy lehet hogy nem sikerülhet!! Csak optimistán! Azt kell nézni, hogy nagyon nagyon sok nőnek segített és a clostival sikerült a baba!!!! Szóval kitartás! :) Szorítok!!!
2008. ápr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is kaptam norcolutot, mert nem jött meg (nekem sincs peteérésem). De én nem kaptam más gyógyszert. De nekem a dokim azt mondta, hogy a norcolut szedése mellett teherbe lehet esni. Azt mondjuk nem értem, hogy én miért nem kaptam más gyógszert is.
2008. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!