Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki véleménye? Légyszi...

Valaki véleménye? Légyszi irjatok!

Figyelt kérdés
Mi lehet velem? Mensim 1 hete késik, negatív teszt. Semmi folyás, teljesen száraz vagyok, nem fáj semmim, nem vagyok rosszul, csak folyton ennem kell. Híztam is 4-5 kg:-(
2009. júl. 5. 19:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
doki, hormonteszt, vagy késői beágyazódás, vagy hormonzavar, mindenképp doki javasolt!
2009. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%

Szia hát nem tudom...ilyenkor már ki kéne mutatnia a tesztnek...nem lehet hogy hormon vagy pajzsmirigy gond?

Én 8 hetes vagyok és még egy dekát sem hiztam.

A mensi előtt szoktam magamra szedni ugymond 4-5 kg ot a vizet mikor visszatartom.De mikor elmulik lemegy rögtön a sulyomból.De tesztelj egyet hátha azért drukkolok nagyon pár nap mulva csinálj egyet még.Mig meg nem jön addig jó...:-))

2009. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Rendszeresen járok dokihoz, vérvétellel megnézte az összes hormont, minden rendben volt. Májusban gyógyszert( Norcolut) is kaptam hogy rendesen megjöjjön, akkor meg is jött azóta semmi. Voltam vérvétel, vizelet vizsgálat, hasi ultrahang, semmi :-( Annyira szeretnénk babát is, de igy sajna nem megy.
2009. júl. 5. 20:04
 4/33 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigyem is rendben, a doki mondta.
2009. júl. 5. 20:05
 5/33 anonim ***** válasza:

nekem érdekes módon minden évben előfordul olyan egy eset, amikor a menstruációm az egyik hónapban elmarad.(fogalmam sincs miért, nem szedek tablettát vagy ilyesmi..)

meg is szoktam ijedni rendesen.

2009. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Hu akkor tanácstalan vagyok mikor volt péd?Nincs véletlen görbéd?VAgy nincs valami tünet véletlen?Lehet tényleg késői beágyazódás és hamar teszteltél...Mióta próbálkoztok?Annyira segitenék drukkolok....

8 heteske.

2009. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Utoljára május 30.án volt a nemvárt, pém elvileg junius 13.án volt, vagy akörül.
2009. júl. 5. 20:13
 8/33 A kérdező kommentje:
Ja és december óta próbálkozunk, akkor tettem le a fogi gátlót, de előtte csak kb 5-6 hónapig szedtem. Miután letettem meg is jött, utána januárba kis késéssel de megvolt, utána egész májusig semmi. És most sem:-((( Már elkönyveltem hogy nem is lehet babám:-((((
2009. júl. 5. 20:15
 9/33 A kérdező kommentje:
Azt viszont észrevettem hogy nekem mindig volt vmilyen folyásom,de egy ideje semmi, ez is fura.
2009. júl. 5. 20:18
 10/33 anonim ***** válasza:

Kiszámolta neked jun 13.án volt ovud ha 28 naposak a ciklusaid.És elvileg 5 hetes 1 naposnak kéne lenned.ű

Milyen tesztet csináltál?

Elvileg ki kéne már mutatnia de ha később volt ovud és ha nem 28 napos a ciklusod akkor nem minden esetben.

Ilyet meg ne mondj hogy nem leeht babád de igen is lehet.Nem próbálkoztok olyan régen mindenkihez megy a gólya csak pozitivan kell gondolkodni.De komolyan!!!Fel a fejjel!!!

2009. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!