Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőiorvos a ugyis meg tudja...

A nőiorvos a ugyis meg tudja állapítani a terhességet h. még nem jött meg a menzesz?

Figyelt kérdés
Tehát 10 nap mulva kell h.megjöjjön és 5nap mulva megyek nőiorvoshoz, és ha netán teherbe estem volna azt meg tudja állapítani?
2009. júl. 5. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti nem. Max azt, hogy megvastagodott a méhnyálkahártyád ami a közelgő menstruációt is jelentheti. Elmaradt menstruáció után is csak pár hétre látja az UH.
2009. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, teljesen felesleges ezért orvoshoz menni. A terhességet a vélt fogamzástól számított kb. két héten belül mutathat ki a teszt. A terhességet ultrahanggal igazolni csak a fogamzástól számított 20-25 napon belül lehet, tehát a tesztek is egy pár nappal hamarabb "látnak". Orvosilag akkor tekinthető igazoltnak egy terhesség amikor már látszik az ultrahangon illetve van szívhang is. Ez kb. a vérzés kimaradása után két héttel van, ez a leghamarabbi időpont amikor érdemes orvoshoz menni.
2009. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia sztem nem nekem máj 12 volt az uccso mensim és jun 29 én voltam dokinál 6 hetesen akkor volt szivhang előtte felesleges lett volna menni ott volt a 3 teszt hogy tudjam van baba..:-)) CSinánj majd tesztet a nemvárt utánni napon üdv!
2009. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!