Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már pár napja késik a menstruá...

Már pár napja késik a menstruációm, de semmi tünetem nincs. Se mensi előtti se semmilyen. Mi lehet ebből?

Figyelt kérdés
Talán ha nagyon nézegetem az egyik mellbimbómon kis fehér pöttyök vannak, de lehet már előtte is volt.Abszolút nem érzékeny, picit sem a mellem.Babát szeretnénk, de így tanácstalan vagyok.
2009. júl. 5. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy ott voltak a fehér hólyagok, mert ez tipikus terhességi jel, szerinte, az vagy, csinálj egy tesztet, a leggyakoribb jel, hogy nincs semmijen jel és mensi sem!
2009. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocs: semmilyen!
2009. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jó lenne ha igazad lenne.Azt el is felejtettem írni, hogy az egyik petefészkemnél szúrkálást érzek pár napja. Esetleg ez is tünet?
2009. júl. 5. 12:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen az is tünet lehet!A beágyazódás is ilyen tünetekkel jár!Drukkolok,hogy babás legyél!:)
2009. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy. Köszönöm szépen!
2009. júl. 5. 12:26
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem az előző ciklusom során ugyanilyen volt: semmi tünet a mensi idejében, de sajnos két hétte később megjött. egy késői peteérés "viccelt meg"...

de sokan írták nekem is, hogy abból vették észre a babát, hogy semmilyen tünetük nem volt. szóval még bármi lehet...

2009. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem is furcsa, mert peteéréskor is így szokott szúrni a petefészkem.Ma már 36. napon vagyok és ezeket érzem.Jobb lesz várok még pár napot a teszttel.Még jó, hogy vasárnap nincs csak ügyeletes gyógyszertár:)
2009. júl. 5. 13:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell tovább várnod fölösleges ha babás vagy azt már bármilyen teszt kimutassa.
2009. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!