Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez terhesség jel?

Lehet ez terhesség jel?

Figyelt kérdés
7-12 nem várom!azért így írtam mert változó a ciklusom!Peteéréskor együtt voltam a párommal!Azóta néha kicsit émelygek hőhullámaim vannak,sűrűn járok pisilni és néha szúr a bal oldalon lent!Ma és tegnap együtt voltam ismét a párommal és azt mondta elég forró vagyok ott bent!Lehetséges,hogy terhes vagyok?
2009. júl. 5. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

:-) hát jó kis hőmérős módzser, bocsi :-)


elvileg terhesen nő a testhő, szóval lehet jel, már amennyire a partnered "műszerének" hinni lehet, de sajna a mensi előtt is felmehet a maghő, tesztelj egyet, mert ha beágyazódott elileg már mutathatja is.

2009. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már lehetne tesztelnem?Nem lenne korai még?Nagyon remélem,hogy nem csak a párom "hőmérője"!Nagyon nem szeretném,ha megjönne!
2009. júl. 5. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:
két nappal a nemvárt előtt már lehet, nekem öttel előtte kimutta a 10es, de persze, ha negatív, akkor se keseredj el, más tüneted nincs?
2009. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Más tünetet még nem vettem észre!:( Jó lenne,ha végre baba lenne a dologban!
2009. júl. 5. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!