Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet hogy 4 napja...

Mitől lehet hogy 4 napja késik, de teszt negatív?

Figyelt kérdés
Már a mult hóban is csak 1 napig volt meg,voltam dokinál,nem látott semmit,de mondta hogy nem kizárt hogy korai terhesség volt és ezért!Most lesz esedékes hogy vissza menjek hozzá.Tüneteim vannak.Nagyon félek!
2008. ápr. 28. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:

tehát nem örülnél a terhességnek?

Mert szerintem jó esélyed van rá!mik a tünetek?

2008. ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs ha félreérthető volt!Nagyon örülnék ha baba lenne,csak már annyira félek hogy nem az hogy nem merem bele élni magam!Tünetek:Hányinger,derékfájás,fáradság és komolyan olyan más vagyok!Mellem is más szerintem!
2008. ápr. 28. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is negy napja kesik csinaltam szombaton tesztet de negativ a mellem ma kezdett el fajni es a hom is fent van nem tudom mire gondoljak azt hiszem megertem a felelmed ebben szenvedek en is.Azert szoritok mindkettonknek.
2008. ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én már nagyon tanácstalan vagyok!Szoritok neked is!!!!!!!!!Neked tüneteid?
2008. ápr. 28. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!