Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki volt mar felfazva, az mit...

Aki volt mar felfazva, az mit erzett? Volt valamilyen alhasi fajdalma? Nekem a pe ota fajdogal az alhasam, inkabb a bal petefeszek kornyeken. Nem tudom, hogy mi lehet, amugy mar nagyon varnank a babat.

Figyelt kérdés
Csak attol felek, hogy valamilyen felfazas szeru lehet, de nem tudom, mert nem vot meg soha.
2009. júl. 4. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
a felfázás nem csak deréktáji, aljasi fájdalommal jár, de emellett gyakran és görcsösen kell pisilni, akkor, ha már egy csepp se jön és éget, fáj a pisilés
2009. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A felfázás semmivel sem összehasonlítható. Ahogy az első hozzászóló írta, folyamatosan azt érzed, hogy nagyon kell pisilni, még akkor is, amikor már egy csepp sem jön ki, de még mindig ezt érzed folyamatosan. Nagyon fáj és csíp, amikor pisilsz, ha pedig nem, akkor is az alhasad és a derekad. Persze ez már nagyon dúrva felfázásnál van így, de amikor éppen fel vagy fázva az is ilyen, csak gyengébben. Illetve még ha a dúrva felfázásnál már véres-gennyes a vizelet.


De azért inkább vizsgáltatsd meg magad, nehogy valami ott lappangjon.

2009. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!