Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív let a tesztem. Attól...

Negatív let a tesztem. Attól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk a barátommal 3 hete gumi nélkül és tudom hogy nagy felelőtlenség vol,mostanra bánom is.Ez volt az első alkalmam.Csütörtökön kellett volna megjönnie de nemjött meg és ma vettem egy tesztet de negatív lett.lehetek terhes vagy lehetséges hogy az első alkalom miatt vagy a stressz késik?
2008. ápr. 27. 21:05
 1/5 A kérdező kommentje:
jah és nem élvezett belém,de tudom hogy az élménycseppektől is lehet teherbe esni.
2008. ápr. 27. 21:08
 2/5 anonim ***** válasza:
mindent tudsz, mégis másként csinálod...hm. remélheted, hogy most nem lettél terhes
2008. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várjál pár napot és ha nem jön meg tesztelj újra.
2008. ápr. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első szex volt? Mert az okozhat egy kis zavart. Mit érzel, vannak tüneteid?

A stressztől egyébként símán késhet. De azért remélem, a későbbiekben okosabb leszel!

2008. ápr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen az első volt és tüneteim nincsenek nagyon max annyi hogy kicis térzékeny a mellbimbóm de egyébként semmi bajom nicns csak nagyon izgulok hogy terhes leszek és még ma se jött meg.lehetséges akkor hogy csak a stressz vagy a hormonzavarok az első szex miatt?
2008. ápr. 28. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!