Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyha valaki kérdést tesz...

Hogyha valaki kérdést tesz fel a teherbeesés témakörben, kap rá egy csomó választ és megígéri, hogy megírja mi lett vele (pl:teszt eredménye) akkor a végén miért nem írja meg?

Figyelt kérdés
Én sokszor úgy izgulok valakiért,de hiába mert már nem válaszol:(
2009. júl. 3. 19:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy annyira boldog,hogy nem is jut eszébe!Vagy másra kell figyelnie!Vagy találkoztam már olyannal,hogy 3 hét múlva írta,hogy elvetélt!Gondolom azért!
2009. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
na ez jó kérdés,én is jártam ugy,hogy mindig néztem vajon mi van vvele és semmi.Ugy látom szoktál kérdésre válaszolni.Kérdezhetek tőlled?
2009. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Persze,hogy kérdezhetsz:)
2009. júl. 3. 19:22
 4/18 anonim ***** válasza:

Ezzel én is igy vagyok.sokszor tettem már fel kérdést "hogy vagy?mi van veled?"és nincs válasz.

Továbbiakban szerintem azért is jo lenne tudni hogy alakult a helyzet mert sokan olvasuk az oldalt és tanulunk különbözö esetekböl.én ha kérdést irtam ki lezártam egy komenttel.

2009. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szia!19:19-es vagyok.A nemvárt előtt 2 nappal tesztelhetek szerinted?Felvan puffadva a pocim,és hőemelkedésem van.csüt.nem várom.
2009. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen,én is így vagyok.Most olvastam vissza egy csomó kérdést és egy kicsit sem lettem okosabb,hogy ilyen/olyan tünetekkel valaki lett-e babás.
2009. júl. 3. 19:31
 7/18 anonim ***** válasza:
Én már gondoltam arra,nem is olvasgatom mások tüneteit,mert csak bezavarnak .De nem tudom,kedd reggel első vizeletből tesztelek meg a nem várt utáni napon ugy döntöttem.Te mivel tesztelsz?
2009. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szia.Én hétfőre nem vártam,kedden teszteltem,- lett,teszteltem ma reggel is és ismét -.Nekem már van egy 9 hónapos kisfiam és ma néztem meg a naptárat,hogy vele mikor volt ez első halvány + am és másfél héttel az elmaradt menzeszem után.Úgyhogy én még reménykedem.Szerintem ráérsz tesztelni ha nem jön meg.De most megyek megetetem a lúrkómat mert most végeztek a fürcsivel apával.Később még visszanézek:)
2009. júl. 3. 19:37
 9/18 anonim ***** válasza:
Szioa!hagynál egy privi címet és megírom neked oda mit teszteltem kedden.Köszi szia.(nekem is második terhességem)
2009. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, én is szétdrukkolom magam és semmi. Na jó, az előbb egyikük megírta a jó hírt.
2009. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!