Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy hónapban nincs peteérés...

Ha egy hónapban nincs peteérés, akkor is van vérzés, ill annak hiányában megjön érzés?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszes hónapom volt,sokat idegeskedtem és a peteérésem is mintha 3 nappal később lett volna,legalábbis így gondolom,mert meg szoktam érezni...Igazából csütörtökön kellett volna megjönnie,de ha 3 nappal később volt ovum,akkor is tegnap...Lehet,hogy nem volt ovum a hónapban?Mindig pontosan jön meg,most is éreztem,hogy meg fog,görcsölgetett a hasam,a szokásos feszkó megvolt,de nem jött meg,és a görcsölés meg kezd alább hagyni....Szerintetek?
2012. jún. 11. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van mensi ovu nélkül. De ritka, ha egészséges vagy. Ha később volt peteérésed a mensid is kitolódhat, szerinte ma megjön. 1-2 nap ide vagy oda, nem akkora tragédia, a stressz is okozhat ennyike eltérést. Szerintem semmi gond.
2012. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ...Csak az a baj,hogy már egyre kevésbé érzem,hogy megjönne...3 napig erős megjön érzésem volt,de nem jött meg...Most meg már alig görcsöl a hasam,olyan,mintha nem is aarna megjönni...csak nagyon enyhén fáj,lényegesen kevésbé,mint a napokban...:(
2012. jún. 11. 12:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Tesztet nem csinálsz? Az is lehet, hogy baba van a dologban.
2012. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem,nem csináltam...nem gondolom,hogy ez a hónap esélyes lehet...
2012. jún. 11. 13:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Soha nem tudhatod, mikor látja úgy egy baba, hogy jönni akar.


A tüneteid nemcsak a közelgő mensire utalhatnak, hanem babára is, pláne, hogy már késik a menstruációd.


Inkább csinálj egy tesztet, legalább tisztán fogsz látni:)

2012. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj, ezek a jelek annyira megbízhatatlanok.
2012. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...csinálok majd tesztet,ha nem jön meg továbbra sem,bár nem hiszem,hogy Baba lenne a dologban,vhogy most nem vagyok reménykedő...Csak félek,hogy nehogy felboruljon a hormonháztartásom és hogy egyáltalán ne jöjjön meg....ezért is kérdeztem,hogyha nem jön meg mondjuk a hormonok miatt,akkor is van-e megjön érzés...
2012. jún. 11. 15:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hónap hogy az UH szerint nem volt tüszőérésem, és nem is jött meg. 2 hét után gyógyszerrel hozta mag a doki.
2012. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
...és volt megjön érzésed?Pont ettől félek...:(
2012. jún. 11. 19:12
 10/11 anonim ***** válasza:

A héten olvastam pont egy sztorit, a kérdezőnek nem mutatott peteérést az ovuteszt, nem is csodálkozott rajta, mert nagyon stresszes hónap volt, biztos volt benne, hogy most nem jött össze, aztán egy hétre rá erős kétcsíkosat tesztelt.


Nekem volt olyan hónapom, amikor nem volt, vagy későn volt peteérés, akkor is megjött, csak 6 napot késett, de nem volt megjön érzésem.


És az első olyan hónapban amikor úgy éreztem, most tuti nem jött össze, terhes lettem.

Én a helyedben megcsinálnám azt a tesztet, hogy tisztán lássak.

2012. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!