Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a barátom pénisze csak 2-3...

Ha a barátom pénisze csak 2-3 percig volt bennem és nem védekeztünk, de nem ment el sem ő sme én akkor lehetek terhes? azóta eltelt már 3 hét és semmi jele a terhesség tüneteinek, de mindig vannak kivételek

Figyelt kérdés
2008. ápr. 27. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem attól függ, hogy meddig volt benned és hogy ténylegesen elment-e, mert akár előnedv is kijöhetett a péniszéből annyi idő alatt. Azóta még nem jött meg a mensid? Hogy lehettek ilyen felelőtlenek? Jó, hogy idegeskedned kell emiatt?
2008. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tényleg felelőtlenek voltunk és azóta meg is bántuk.Nem volt bent sokáig és már azóta 2szer is megjött......az előnedvtől is teherbe eshetek??
2008. ápr. 27. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, attól is terhes lehetsz. De ha már kétszer megjött azóta, és nem is vettél észre semmi furcsát (pl. kevesebb ideig volt meg, vagy a mennyisége volt kevesebb) és tüneteid sincsenek, akkor szerintem nem vagy terhes. Írass fel fogamzásgátlót, ha gumi nélkül szeretnétek csinálni. Vagy mindig használjatok gumit.
2008. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egy kicsit mintha rövidebb lett volna a ciklus tartalma és mennyisége ,de nálam még nem rendszereződött és ezért szerintem ez nem meglepő...van itthon gumi a szüleim vettek és mondták h bármikor vehetek el,de mi nem is terveztük csak éppen úgy jött ki az egész....de nem vot jó ötlet mert rettegés között telnek a napjaim és legközelebb biztosan jobban vigyázok...
2008. ápr. 27. 13:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha semmi jeled nincs, tuti nem vagy terhes, főleg, ha már kétszer meg is jött. Azért, hogy megnyugtasd magad, vegyél egy terhességi tesztet és akkor megbizonyosodhatsz.... máskor meg spontán :) legyen nálatok gumi!
2008. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 hete történt és azóta kétszer jött meg? Azért az se teljesen oké, hacsak nem néhány hónapja menstruálsz még csak.
2008. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos hát jelei nincsenek viszont tesztet nem csináltam.... semmi sem utal arra hogy terhes vaygok
2008. máj. 14. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!