Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 teszt negatív menzinek...

3 teszt negatív menzinek nyoma sincs, viszont fáj a derekam, melleim nagyobbak és mintha nehezebbek és csomosabbak lennének mint voltak a hányingerről ne is beszéljünk! Mi lehet ez? Miért negatív vagy más lehet a dologban?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 26. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nincs baba sajna.ha nemjön meg akkor bisztos hogy a méhnyálkahártyád nem elég vastag ahhoz hogy lelöködjön
2008. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sjn 3 TESZTNEK MÁR KIKELLET VOLNA MUTATNIA SZOVAL DOKIHOZ KELL MENNI
2008. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha dokihoz mennél,mert lehet tényleg nincs baba.Bár egyszer UHkor egy kismama mesélte,hogy egyszer csak úgy poénból csinált egy tesztet 11 hetesen,amikor már bizonyított volt a terhessége,és nem is vetélt el,és negatív lett:)De ciszta is okozhat hasonló tüneteket.

Bár nem írtad mennyi ideje késik.

2008. ápr. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Es sajnos a lelki oldal is kozrejatszhat abban, h nem jon meg :(

Ha nagyon szeretned a terhesseget, a tuneteket produkalhatod.

Velem elofordult, annyira akartam, h mindent bekepzeltem.

Azota szerencsere sikerult valoban babasodni :)

20 hetes kismami

2008. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak 6 hetesen mutatta ki a terhességet a teszt! Pedig jó minőségűt használtam! Már hasi uh-val látta a doki a picurt, amikor végre a teszt is pozitív lett. Azt mondta a dokim, ne foglalkozzak a tesztekkel, nem megbízhatóak. Ha pozitívat mutat, az általában igaz, de nagyon sokszor negatív, pedig létrejött a terhesség. Szerintem menj orvoshoz, ő megmondja, mi a helyzet.
2008. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!