Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális az, hogy amikor a...

Normális az, hogy amikor a termékeny napjaim vannak, mindig görcsöl a hasam, néha szurkál a petefészkemnél és nagyon fel vagyok puffadva, feszül a hasam alja?

Figyelt kérdés
Ezt azóta érzem , mióta abbahagytam a fogamzásgátlót (Yadine-t szedtem és 5 hónapja hagytam abba).A peteérést ovulációs kalkulátorral számolom ki és mindig ugyan abban az időben jönnek a tüneteim, mint a kalkulátor szerint, a ciklusom is pontos.Ezen kívül ilyenkor mindig nyúlós , tojásfehérjeszerű folyásom van. Ilyenkor szexelni sem jó, mert az is fáj, nagyon mélyen érzem, mintha egy 30 cm-es lenne bennem ( cél érdekében azért elviselem). Normális ez? Tényleg peteérés, vagy valami bajom van? Miért nem sikerült még akkor a baba? A válaszokat előre is köszi.
2008. ápr. 26. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
normális nyugi nekem is ez van .ez a peteérés jelei valaki meg érzi
2008. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a peteérés jelei. Teljesen normális. Legalább tudod, hogy mikor jöhet össze a baba. Eddig azért nem érezted, mert a fogamzásgátló gátolta a peteérést. Én is megéreztem a pé-t a tabi szedésének elkezdése előtt.
2008. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom,a peteérés normális jelei. Sőt, szerencsés vagy hogy érzed, még ovutesztre sincs szükség elvileg. A kérdésed jogos, én is ezt kérdezem 9 hónapja.....Akkor vajon miért késik a baba...?
2008. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha tényleg peteérésem van és olyankor legalább minden másnap együtt is vagyok a férjemmel, akkor nem értem miért nem akar összejönni. Pedig egészséges, fiatal nő vagyok, csak egy kicsit stresszes. Lehet pont ez a gond?
2008. ápr. 26. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
ismerős....mi is ezzel küzdünk. Bár ez tudom sovány vigasz
2008. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is csati az előttem írókhoz,ugyanezt érzem,és ha hiszed,ha nem,egy sikertelen ikerterhesség,és egy sikertelen "egybabás" terhesség után 30 hónapja semmi,pedig a férjem,és én is makk egészségesek vagyunk.Voltam vizsgálaton,és minden ok, a férjem már nemzett 3 gyönyörű gyereket,és nála is minden ok állítólag,akkor mi van?MIért nem jön össze?A doki is csak a karját tárogatja,meg azt mondogatja,hogy türelem.Egy öreg róka

2008. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek a peteérés tünetei. Szerencsés vagy, mert szabályos a ciklusod is és így megtudod, mikor van peteérésed!


Öreg rókának: Pesten vmelyik klinikán csinálnak összeférhetetlenségi vizsgálatot. Próbáljátok meg, főleg, ha a párod tuti, h. nemzőképes és téged is egészségesnek találnak az orvosok.

2008. ápr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!