Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jovoheten Vasarnap kene...

Jovoheten Vasarnap kene megbetegednem! Orulnek ha nem jonne meg! Ha nem erzekeny a mellem vagy a melbimbom akkoris lehetek terhes? Felvagyok puffadva mint eggy kethonapos terhes no!

Figyelt kérdés
2008. ápr. 26. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám várd meg a mensi időpontját. Én hányingert, szédülést, mellfeszülést is éreztem mensi előtt egy héttel, de mégis megjött. Persze csináltam tesztet, hisz mi is nagyon várjuk a babát, de ezek szerint még nem akar jönni.
2008. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajna ilyenkor,ha nagyon várja a babát valaki,előfordulhat álterhes tünet is.Egy biztos,ha jövő hétre várod,ill.nem várod a mensid,és megfogantál,akkor valszín,hogy most ágyazódhatott be a baba,ebből Te semmit nem érzel,és KIZÁRT hogy kéthónapos pocid legyen,minden gúny nélkül vagy ettél valamit,ami nem volt jó a gyomrodnak,vagy egyszerűen lelkileg beszéled be magadnak,hogy terhes lehetsz,és így befolyásolod a testedet.Én is voltam így,nekem is volt ilyen tünetem,de nem voltam terhes,csak angyon akartam a babát.Viszont voltam ikerterhes is,és tényleg viharosgyorsasággal nőtt a hasam,mivel ketten voltak,de mensi kimaradás után 8-10 nappal kezdett látszani,nem előtte 8 nappal.Azért szurkolok,hogy babás légy,de ne figyeld magad ennyire,mert be lehet csavarodni tőle.Várd ki a mensidet,ha nem jön meg,vagy nem olyan,mint szokott lenni,akkor kimaradás után 4-5 nappal tesztelj.Sok sikert.Egy öreg róka

2008. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!