Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nap alatt van meg az...

Hány nap alatt van meg az eredménye a 21. napi hormonvizsgálatnak?

Figyelt kérdés
Szerda reggel kell mennem. Péntekre meglesz az eredmény szerintetek? Mert akkora van időpontom az endokrinológushoz.
2012. jún. 6. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az attól függ hol csináltatod? Én fizettem érte és még aznap meg is volt az eredmény. Ha Sztk-ba mész, akkor várnod kell rá egy darabig az biztos.
2012. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én SZTK-ban csináltattam, másnapra kész volt :)
2012. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
SZTK-ja válogatja, a 19. kerületiben 1 hét volt nekem.
2012. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok. A kórházban veszik le a vért, ahol a dokim dolgozik.
2012. jún. 6. 13:46
 5/12 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy nem több hétig tart! Mert régebben,mintha ilyesmit olvastam volna.
2012. jún. 6. 13:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem majdhogy 2 hónapot kellett várnom egy hormoneredményre (kórházban csinálták). Többet se csináltatom ott, ha nem muszáj. Vannak helyek (fizetősek), ahol már másnapra megvan az eredmény (állítólag :)- mert ha kifizetted, miért ne? A kórházi nekem azért tartott sokáig mert a sor elején lehettem (szerintem) és a kórházban több vért gyűjtenek össze, s amikor már elegendő van, akkor bontanak fel vmit, amivel végzik a vizsgálatot. Férjemnek pl. 2 hetet kellett várni ha jól emlékszem, nekem meg amint fentebb is írtam.
2012. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor a kórházban kérdezz rá, nehogy meglepetés érjen!
2012. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A 3. napi másnapra kész volt. Ez jelent valamit???
2012. jún. 6. 15:46
 9/12 A kérdező kommentje:

14:05-ös! Te melyikre vártál ennyit? Ez nagyon durva...vidéki kórházról van szó gondolom, és ott nincs olyan sok hormonvizsgálat.

Nálunk pedig mindig úgy van, mikor laborba megyek, hogy ott a kórházi vizsgálatok elsőbbséget élveznek.

2012. jún. 6. 15:49
 10/12 anonim ***** válasza:
14.05-ös vagyok: egy átlagos hormonvizsgálat volt tulajdonképpen és városi (megyei) kórházban vették le a vért és ott is vizsgálták, a laborban.
2012. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!