Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon híg folyásom van és 3...

Nagyon híg folyásom van és 3 napja késik. Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A barátommal lefeküdtünk,ez volt az első alkalmam,gumi nélkül csináltuk de nem élvezett belém.Lehetek terhes?
2008. ápr. 26. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szia..nekem is igy kezdödött..és attol hogy nem ment beléd az elöváladéktol amit elvileg ö sem érez hogy jön...teherbe eshettél..menj vegyél tesztet mert 3 nap késés már jel lehet a terhességre..sok sikert
2008. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor is van rá esély, hogy terhes vagy, ha nem élvezett el benned. Miért nem használtatok gumit?... Ez óriási felelőtlenség. De lehet, hogy csak felborult a hormonháztatásod az első alkalom miatt. Vegyél egy tesztet a patikában, csináld meg reggeli első vizeletből. Ha negatív, akkor is menj eldokihoz, mert ő meg tudja mondani, hogy van-e valami bajod.
2008. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha máskor is szokott késni, akkor nem biztos, hogy terhes vagy. Mindenképp védekezzetek, ne kockáztassatok!
2008. ápr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a híg folyás nem jelent semmit ilyen szempontból, a 3 nap késés sem vészes, ha nincs egyéb tüneted, szerintem nem vagy terhes. Várj még 2-3 napot és ha akkor sem jön meg, vegyél egy tesztet.
2008. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!