Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen terhességi jelekre...

Milyen terhességi jelekre lehet számítani és milyen hamar?

Figyelt kérdés
Azt akarom megkérdezni a kismamáktol hogy milyen terhességi jeleitek voltak és milyen hamar bár én még sajnos nem vagyok az már 3 éve próbálkozunk de lehet hogy már nemsokára sikerül remélem és nem szeretnék tévhitekbe esni hogy beeszélem magamnak a jeleket.Kérlek válaszoljatok.
2008. ápr. 26. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Igen azt észre lehet venni hogy elég sok ember bebeszéli magának a terhességet:(

Én magamon semmit nem vettem észre, csak hogy kimaradt a mensi.4 hétre rá vettem tesztet és kiderült hogy babás vagyok.Utána sem volt semmien tünetem(szerencsére).Úgyhogy ha nem kezd nőni a hasam és nem marad ki a mensi nemtudom meg hogy terhes vagyok:)

Sok szerencsét!

2008. ápr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én azt vettem észre, hogy a szokásosnál is hisztisebb lettem :) már délután aludtam volna. Még meg sem kellett jönnie, vettem tesztet és pozitiv lett. Mindenkinek más tünetei vannak, biztosan észre veszed. Sok sikert! :)
2008. ápr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

A hisztit En is el tudnam mondani mint tunet,aztan a haspuffadas,es a melleim annyira fajtak mint meg soha,azutan csinaltam tesztet akkor voltam 5 hetes kismama.

21 hetes kismama

2008. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 5 hetes lehettem, amikor reggelente hőhullámok törtek rám, és nagyvécéztem és iszonyatosan fájt a cicim. Aztán a 6. héttől jött a hányinger, néha hányás, ami sajna még mindig tart, de leredukálódott estére, így se jobb, de ez van. 14 heteske
2008. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!És mindenkinek nagyon boldog babavárást kívánok remélem minnél hamarabb köztetek lehetek!Majd a jövö héten csinálok tesztet!
2008. ápr. 26. 08:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5hét+3napos terhes vok. Nekem van/volt hőhullám, néha fejfájás, hangulatingadozás, ezt-azt kívántam, fáj+érzékeny a cicim, a bimbóm, alul szúr néha a hasam, a petefészkem, néha szédülgetés, kb ennyi. :))))))))
2008. ápr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en tudtam, hogy baj tortent, nem vigyaztunk es masnap mar gorcsoltem kicsit, tudtam rogton, hogy terhes vagyok. Igaz, nekem a rosszulletek is erosk voltak, sokaig hanytam, naponta tobbszor is.
2008. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!