Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, ez mennyire biztos?...

Lányok, ez mennyire biztos? Válaszóljatok!

Figyelt kérdés
Még csak a ciklusom 15.napján vagyok,de van 2 halvány + tesztem!Nem értem hogy lehet.6 napja voltunk együtt,de nem korai még hogy kimutassa a teszt?Azért teszteltem mert híztam több mint 2 kilót és a hasam nagyobb,mivel vmiért puffadok,így gyanakodni kezdtem.Viszont nem értem a teszteket,mert használom az ovu teszteket és 11. napon volt pé-em,a hőm is leesett akkor,tehát ha terhes lennék nem lenne pé-em megint,vagy rosszul tudom.A tesztek amit csináltam az egyik Medi lab volt a másik Clear Blue,ja és most délután csináltam őket!Szerintetek?
2009. júl. 1. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

És nem lehetséges, hogy az előző ciklusban lettél terhes?

Bár lehet ciszta is legrosszabb esetben.

2009. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Huha!! Nem semmi! Biztosan nem meg a mostani ciklusod elott fogant a baba? Ha nem akkor szerintem menj mindenkeppen dokihoz vervetelre es ott meg tudjak mondani pontosan a hcg szintedet es ebbol a terhesseg korat. Mas hirtelen nem jut eszembe. Ikerterhessegnel gyorsabban no a hcg de akkor is nekem korainak tunik ez, hogy 6 napja voltatok egyutt es mar kimutatja. Hat nem semmi! :)
2009. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még bármi lehet. Sanda gyanúm szerint ez terhességi teszt kereszt reakciója az LH hormonnal. A terhesség miatt termelődő HCG hormon és az LH hormon egymással genetikailag rokon. A ciklus végén a terhesség miatti HCG-re is reagálhat az LH teszt. Ez nyilván fordítva is igaz, hogy az LH hormonara reagál a terhességi teszt, csak peteérés tájékán jellemzően nem szoktunk terhességi tesztet csinálni.
2009. júl. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Háát lehet h az előző ciklusból,de a mensim megjött,bár rövidebb volt,mert általában 6-7 nap mire befejeződik,és most az első nap csak barnázás volt,2-3.ik napon intenzívebb,piros is barnais stb.de a 4. napon barnás volt és ennyi.Hát meglátjuk...

2009. júl. 1. 16:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia,


nem tudom mi a jó válasz, minek örülnél.

Én arra tippelek, a két pozitív teszt előző hónapi foggantatást jelez.

Az hogy megjött, de nem a szokásos módon is erre utal.

Sok nő végig menstruál a terhesség alatt.

Szerintem egy gyors orvosi vizit semmiképpen nem árt.

2009. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hááát már nagyon várnánk Őt!!!Ő lenne a 3. !
2009. júl. 1. 16:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Drukkolok! :)

Majd írd meg, mi a helyzet, ha tudod.

2009. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meglepi baba lesz, remélem! :) Menj orvoshoz, hogy megmodja, hogy babóca van -e a pocidban! :) Nagyon szorítok!
2009. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nno,

ne hagyj minket tukon ulni!

:)

Meselj, voltal orvosnal?

2009. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lett belőle valami?:))
2010. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!