Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van peteérésem, ha...

Mikor van peteérésem, ha április 10-én jött meg utoljára és a ciklusaim 27-28 naposak?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 25. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
12. ciklusnaptól én már akcióznék!!! Szóval, ma is hajrá, ha babót akartok!
2008. ápr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Minden másnap vagyunk együtt csak azt nemtudom hogy mikor van a peteérésem:((!
2008. ápr. 25. 15:17
 3/8 A kérdező kommentje:
A petefészkem már szurkál pár napja már lehet hogy volt?
2008. ápr. 25. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:
28 napos ciklus esetén elvileg ápr.24-én kell hogy a peteérésed legyen.Előtte és utána érdemes próbálkozni 3 nappal.Sok sikert!
2008. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az jo mert tegnap pont együtt is voltunk a párommal:DD!
2008. ápr. 25. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Elvileg, amikor szurkál,akkor van peteérés. Peterés napján, vagy előtte 1 nappal nekem megjelenik egy nyúlós nyálka is, ami kb 5 cm-re nyújtható a két ujjam között. Ezt is figyeld, nagyon sokat segít!

Ezenkívül még ajánlom az ovutesztet is, ha az pozitív, akkor 2-3 napon belül ovulálsz! A pozitív napokon, és az utolsó pozitívat követő első negatívon is érdemes együtt lenni!

Viszont, ha ti mésfél-kétnaponta együtt vagytok, akkor nem tudjátok kikerülni a peteérést, szóval megteszitek, amit lehet, úgyhogy csak így tovább! :-)

2008. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia nekem azt ajánlották ha babát szeretnék akkor 2-3 naponta szeretkezzünk csak,mert ilyenkor az ondó maximálissan erős.Küldök egy oldalt itde írd be a menstridet és kiírja mikkor van peteérésed.Remélem tudtam segítenni.

[link]

2008. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
naptár szerint nem nagyon lehet peteérést megállapítani. először figyeld a tested, szúrkál vagy feszül-e a hasad, milyen a folyásod, mennyi a hőd. ezek alapján be lehet lőni, hogy a ciklus melyik részében van pé-d. később már mehet naptár szerint. mert ha te most kiszámolod hogy 12. napon van, de amúgy meg esetleg a 6.-on vagy a 18.-on... meg szerintem kicsit ritkítsatok. lehet hogy hülyeség, de szerintem nem érnek meg ilyen gyorsan a kiskatonák, akkor meg vaktölténnyel nehezen fog összejönni.
2008. ápr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!