Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hónaja szedem a clostit...

2 hónaja szedem a clostit ittam a cickafarfű teát és most kezdtem el inni a palástfüvet, mérem a hőmet is és tegnap 36,3 volt ma meg már 36,7 elvileg tegnap előtt volt peteérésem. Ez már jó jel a babásodáshoz?

Figyelt kérdés
Már 3 éve próbálkozunk de ilyet még nem tapasztaltam.2 hónaja szedem a clostit ittam a cickafarfű teát és most kezdtem el inni a palástfüvet, mérem a hőmet is és tegnap 36,3 volt ma meg már 36,7 elvileg tegnap előtt volt peteérésem.Ez már jonak mondható.Eddig is mértem a hőmet de ilyen magasra még soha nem ugrott.
2008. ápr. 25. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez tényleg jó hő, meg is ugrott, minden stimmel!

Jó jel, remélem együtt voltatok tegnapelőtt és tegnap, esetleg ma is!? Drukkolok!

2008. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!