Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel teszteltem. Lattam,...

Ma reggel teszteltem. Lattam, hogy pozitiv es aztan negativva valtozott. Normális ez?

Figyelt kérdés

1 nap a mensiig,a mellem nagyon faj.Most mi van ilyenkor?

Reggel mielott neztem,36.8 volt,miutan nega lett 36.0 volt a hom.


2008. ápr. 25. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ilyet még nem hallottam, de hőd arról árulkodik, hogy most nem vagy terhes.
2008. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szia minden lehet én is így jártam most voltam dokinál, és elvileg van pici baba bár még olyan pici hogy csak baba gyanú, én vettem egy clearblue tesztet ott már megmaradt igyz hogy nagyon halványan
2008. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem ertettem,nem akartam elhinni,Mert lattam,hogy poz.es aztan egyre jobban kihalvanyodott.

Erzem,hogy maskepp faj a mellem,vagy csak ennyire szeretnem?

Gratulalok neked,es koszi,hogy irtal! :)

2008. ápr. 25. 13:22
 4/11 anonim ***** válasza:

az előző válaszoló vagyok remélem együtt izgulhatjuk végig ezt az édes kilenc hónapot nekem ma kellett volna megjönnie ha van kedved írj privit várom leveled

szorítok neked

2008. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pozitív, bár ilyenről még nem hallottam. DE azért holnap reggel is csinálj egy tesztet, vagy 2 nap múlva, ha kibírod addig! :-)

Sok boldogságot! Drukkolok!

2008. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi lett! (ezelőtti válaszoló)
2008. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megnyugtatásként írom,hogy én vettem olyan tesztet amire rá van írva,hogy eltünhet a csík!Hajrá ,biztos baba!!!
2008. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem lehet baba,de csinálj mégeggy tesztet.Nekem sem volt magas hőm az első 6 hétben.szorítok,majd irj hogy mi lett veled,irhatsz privitet is.üdv 33hetes kismama.
2008. ápr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,aranyosak vagytok,amint tudok valamit,jelzek... :)
2008. ápr. 26. 00:38
 10/11 A kérdező kommentje:
Megneztem ma is es negativ lett.Sajnos. Majd maskor poz.lesz. :)
2008. ápr. 26. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!