Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25mm-es tüsző nem túl nagy?

25mm-es tüsző nem túl nagy?

Figyelt kérdés

clostis hónapban vagyok, sose volt még peteérésem, most lett egy 25 milis és egy 15 milis. Ezt láttuk 2 napja, a doki azt mondta ma kapok tüszőrepesztőt és pénteken este kell együtt lenni.


Nem tul nagy a 25mm-es és túl kicsi a 15 miliméteres???



#tüsuő
2012. máj. 31. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól célozta be az együttlétet, mert kb. holnap hajnalban fog megrepedni a nagyobbik tüsződ. A kicsi sajnos nem fog megrepedni, de az is lehet, hogy 4-5 nappal később mégis megreped, tehát akár az esélyeitek is nőnek ezzel :)
2012. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ma kaptam a repesztőt délben.


Mikor fog megrepedni a nagyobbik? Holnap hajlanban azaz péntek reggelre????? Vagy szombat reggelre? Merrt a doki at mondta, hogy ma csüt. megkapom és pénteke ste kell együtt lenni.

Tegnap is voltunk együtt, ma szünet és péntek este ujra.

2012. máj. 31. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam repit, de nekem is stimulálják a tüszőimet. Előre szólok, nekem sajna még nincs baba; óvatosan éld bele magad!!!!!

Nekem volt hogy kicsit túlbuzgó volt a doktorbácsi, és 4 érett; 2 db. 34mm-es és 2 db. 22mm-es. Magától mind megrepedt, és mégsem lett semmi. Szóval a pici elég pici, de még összekaphatta magát, 18mm-től már tök jók. Azt hiszem 3 mm-t nőnek másfél naponta; vagy inkább fordítva...

A barátnőmnek is hasonlók voltak mint neked, és neki aztán a 2.-ból lett a baba (valószínűleg, ahogy számolgattunk, és a teszt is nagyon későn mutatta is). Most 25 hetes:) Szóval fel a fejjel, higgy a dokinak, nagyon mást nem tudsz tenni. És beszéld meg a pici tüsződdel, hogy ő is teszi a dolgát... Nagyon szorítunk neked; gondolom ezt mindenki nevében írhatom:)

2012. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2 év orvosi kezelés, lapar és closti hegyek merional szuri és mindezek tömkelege után 2 éve először van érett petém.

Legalább annyira örülök, mintha már baba lenne:) nekem már ez is haladás, hogy van petém:)

2012. máj. 31. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:
drukkolok, figyelj, ma este legyetek együtt, szerintem ez lesz a jó időzítés!!!!!
2012. jún. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!