Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensim előtt két nappal...

A mensim előtt két nappal kétszer volttam együtt a párommal. Öt nappal előbb jött meg, mint ahogy kellett volna. Lehet belőle baba?

Figyelt kérdés
Nagyon akarunk babát,de sajnos nem jönn.A mensim mindig 28napra jönn meg,de most 23ra nem tudom,hogy lehet-e az hogy babám lesz(bár tudom egy baba nem egy nap alatt fogan meg)vagy valami más okból.És most nagyon gyenge is,még máskor az első három nap nagyon erős volt most olyan mintha az ötödik nap lenne meg,nagyon gyenge és egy napig van bent a tampon.
2008. ápr. 25. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Csinálj szerintem tesztet.Ne haragudj,hogy ezt írom csak szemet ütött.Mi az,hogy a tampon 1 napig van bent?Max 6 órát lehet bent,esetleg az éjszaka miatt 8-at.Ha sokáig benthagyod,akkor elfertőződhet!
2008. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!