Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az együttlét után kb hány...

Az együttlét után kb hány percig kell fekve maradni, hogy tuti feljusson a petéhez a hímivarsejt?

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltam a párommal,és k 5 percig feküdtem,és amikor felálltam sok visszafolyt,meg pisilni is kimentem.Ugye a pisivel nem tud távozni belőlem a ... ?Legközelebb tovább fekszem majd.Melyik a legbiztosabb póz?Én a hátamon feküdtem és úgy volt rajtam a párom,és úgy sült el.
2012. máj. 29. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig felálltam utána,vagy pisiltem,de valóban kifolyik sok.Most az utolsó 2 alkalommal egyáltalán nem álltam fel,úgy aludtam el,és csak éjszaka ha nagyon pisilés volt rajtam csak akkor mentem,e már akkor alig jött,sőt szinte semmi.Lehet így a jó,vagyis remélem!Mióta próbálkoztok?
2012. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gyorsabb katonáknak nincs szükségük "fekvési időre".

Én szinte egyből felálltam, és valóban sok kifolyt, de a nagy része meg úton volt már odabent a cél felé, és lányunk elsőre meg is fogant. :)

Ja, amúgy misszionárius póz, popsi felemelve egy kispárnával, így megvolt a mély behatolás és nálunk bejött. Tudom szerencse is, de a lényeg, hogy nem vártam fekve perceket, órákat meg végképp nem aktus után.

2012. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat.Kedves 1. :tegnap volt az első ,,célzott,, együttlétünk :))
2012. máj. 29. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A mi lányunk az első hónapban fogant. Abban a hónapban 3 alkalommal voltunk együtt, szerencsére peteéréskor. Mind 3szor lovagló pózban, azonnal visszafolyt minden. Nem feküdtem egy percet sem. Ha a baba megakar foganni, nem kell neki segítség.
2012. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fiam elsőre megfogant.

Nagyon emlékszem mikor csináltuk, mert abban a hónapban annyira beteg voltam,hogy nem sokszor voltunk együtt.

De akkor éppen a postás csöngetett ajánlott levéllel, szóval egyből felugrottunk!:)

2012. máj. 30. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!