Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mandulagyulladás gátolja a...

Mandulagyulladás gátolja a teherbeesést?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz.


Előfordulhat veled simán megfázás, herpesz, egy kis fertőzés, egy kis körömgomba vagy bármi hasonló apróbb betegség, ettől még simán teherbe eshetsz.


Ám az is tény, hogy a párok döntő többségének nem jön össze a baba az első pár hónapban (sajnos sokaknak még több év után sem), és az orvostudomány csak találgat az okokra. Tehát elvileg elképzelhető, hogy pont meg voltál fázva és az hatással volt a peteérésedre vagy a párod megivott egy felest 1,5 hónappal ezelőtt és pont az aznapi spermája nem volt jó minőségű...de ilyenekbe szerintem ne menj bele, mert akkor mindentől parázni kellene.


Lazítani, nem stresszelni, nem rágörcsölni és élvezni az együttléteket (én is ezt mondogatom magamnak:-)...)!


Viszont ha nem gyógyul a mandulagyulladásod, menj orvoshoz.

2012. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!