Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély terhességre?

Van esély terhességre?

Figyelt kérdés
Havim után 1 nappal úgy szeretkeztem vőlegényemmel,hogy elment bennem. Lehetek terhes? Örülnénk a babának.
2012. máj. 28. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálad is hiányoznak az alapok ám. Mi az, h a havim után egy nappal? A menstruációs ciklus hanyadik napjára gondolsz?


Kevés az esélye, de nem lehetetlen. A menstruációs ciklusban az a biztos, h semmi sem biztos.

2012. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de azért ez véletlenül sem ilyen egyszerű!
2012. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves első. Nálam hiányoznak az alapok? Hisz irtam, hogy a havim után egy nappal. Szóval mikor menstruációm befejezése után egy nappal. Ha nem tudsz kérdést értelmezni akkor inkább ne is válaszolj. Kösz a másodiknak.
2012. máj. 28. 23:57
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Igenám, de honnan tudjam, h neked hány napos a vérzés és hány napos a ciklusod? Tudod nem mindegy. Mi van, ha 10 napig enyhébben vérzel, aztán a 11. napon szexelsz, majd két nap múlva ovulálsz? Mert akkor fel kell készülnöd, h teherbe esel. De ha három napig vérzel, a negyediken szexelsz és a 14-en ovulálsz, akkor nem leszel terhes. Viszont az ovuláció esetében nem szentírás, h a ciklus közepén történik meg.

Engem inkább ne oktass ki, mert én megtanultam, h mi hogy van.

2012. máj. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és abba a példámba se köss bele, h 10 napig vérzel. Láttam már olyat, aki hosszan vérezgetve ült a babérjain és nem ment orvoshoz. Csak példaként hoztam fel.
2012. máj. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van.

A menstruációs ciklust a menzesz ELSŐ napjától számoljuk.

Semmi információt nem ad az, hogy mensi után egy nappal. Mert vkinek 3 napos a vérzése, valakinek meg 8.

Nem mindegy, hogy a ciklus 4. vagy 9. napjától van szó.

Ráadásul az átlagos ciklushossz nélkül szintén nem ér semmit a dolog. Ugyanis nem mindegy, hogy 25 vagy épp 35 napos ciklusod van.

Szóval igen is az alapok hiányoznak nálad.

2012. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!