Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj az h. ha egyszerre több...

Baj az h. ha egyszerre több vitamint szedek h. rásegitsek a terhességemre!?

Figyelt kérdés

Mivel nagyon akarunk babát ezért minden nap iszom palástfű teát..

Mellette szedek E- vitamint.és folsavat.

Ma vettem hozzá még mèhpempőt,cinket,magnéziumot és telitetlen zsírt....

Egyszerre nem sok ez???



2012. máj. 27. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

ezek azért nem élet ellenes dolgok

de kérdezze meg kezelőorvosát.....stb

2012. máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Elevitet, gravidát, femibiont vagy ilyesmit nem szedsz? Mert ezzel sok mást kiválthatnál.
2012. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
11%
Vitamint nem lehet túladagolni aki mást mond az hülye, ha orvos mondja akkor az is fogyatékos, és kitörölheti a diplomájával.
2012. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz tőle, de ha mindeközben gyakran egészséges nemi életet éltek, az még többet segít!!!
2012. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó hogy ezeket szeded! Én írtam a letüsszentős dolgot; bocs!:) De akkorát röhögtem amikor elolvastam... Én is megkaptam már ezeket jópárszor, ne szívd mellre! Attól még nálunk is tök jó a szex, hogy reggel beveszem a vitamit, és esetleg elkortyolok egy teát;) Én most épp csak Gravidát szedek, de egyébként ajánlom a tüszőérésig a fürdővizedbe 4csepp levendulaolajat 1ek tejben vagy mézben elkeverve. Az illata is nagyon fincsi, ellezít, stb. Ja, mi annó az E vitamin mellé szedtünk 500mg C vitamint is naponta! Sok sikert, és mielőbbi babásodást! Bár mindenki így csinálná!!! Szerintem követendő példa lehetnél (velem együtt) a többieknek!!!
2012. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves harmadik! Mielőtt csacskaságokat írsz szivem, olvass utánna a dolgoknak!!! Igen, a vitamint túl lehet adagolni! De csak a zsírban oldódóakat, és azokat is csak bizonyos dózis felett, hosszú ideig alkalmazva. Az E vitamint ha pl. nagy dózisban évekig szeded, látáskárosodást okozhat.
2012. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én már 8.hónapja szedem a folsavat, szelént ,c- vitamint,e vitamint és semmi azon kívűl,hogy hízok.Most kezdtem el cickafarkteát inni.A lenmagolajat nem próbáltam.
2012. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem ez így sok egyszerre! Ez a privát, laikus véleményem.

Én úgy tudom, ha egyszerre sok táplálék-kiegészítőt szedsz, azzal nagyon megterheled a szervezeted, és a vesének sem jó. Továbbá huzamosabb ideig szintén nem tanácsos szedni őket.


A vitaminokat ki lehetne váltani egy komplex készítménnyel (magzatvédő vitamin). Esetleg mehet mellé egy kis E vitamin, nekem 2 naponta 200 mg-ot ajánlott az orvosom.

2012. máj. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én multivitamint szedek, amiben +vas, + cink van, c-vitamint 500mg-t, és ma kezdem mellé az e-vitamint!
2012. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!