Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vegyek e terhességi tesztet...

Vegyek e terhességi tesztet rögtön vagy várjak még hátha csak késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 2 héttel ezelőtt lefeküdtem a barátommal és ő volt az első. Sajnos gumi nélkül szeretkeztünk és erre később rájöttem hogy butaság volt. Csak 10percig voltunk együtt és nem élvezett belém, de viszont nemrég kiszámoltam hogy a legtermékenyebb napjaimban voltam és aztis megtudtam hogy az a férfiak előváladékban is lehet spermium, így nagyon félek hogy teherbe estem, mivel a mai napokban kellene megjönnie és még nemjött meg.
2008. ápr. 24. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát még várj egy kicsit, már úgy is mindegy... ha szerencsés ember vagy akkor nem estél teherbe...próbálj meg lenyugodni, mert lehet, hogy csak a stressz hatására nem jön meg...remélem nem lesz gond...máskor VÉDEKEZNI
2008. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
61%

Hát gondolom nem kell mondani hogy ez elég nagy hiba volt és felelőtlenség!

kb 20%esélyed van arra hogy teherbe ess az előváladékból!de a menstruáció előtt ugya ahasad alatt mindig felpuffad!ha most is fel van akko nincen baj!ha viszont nem ,akkor lehet valami...mindenesetre az első alakalom után álltalában szokott késni...reménykedj!és maradj nyugodt!ez fontos!

2008. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi gumival védekeztünk az első szeretkezés alkalmával, és nekem is 4 napot késett, szóval még nincs minden veszve! Legközelebb védekezzetek, mert ez tényleg nem játék!
2008. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy van 20 % esélyed arra h teherbeess... Ilyen hülyeséget. Életképes spermát tartalmazhat ELVILEG az elöváladék. TÖBBNYIRE életképtelenek.. Kérdezz meg bármilyen orvost. És aki megszakitással szexel,többnyire csak akkor következik be teherbeesés ha a férfi nem huzza ki idöben. Kisebb balesetek ugyebár. Nagyon nagyon ritka aki elöváladékbol esik teherbe
2008. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a tanácsokat..kicsit megnyugodtam és probálok az maradni és reménykedek benne hogy nem lesz semmi baj!
2008. ápr. 24. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!