Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mas is tapasztalta mar hogy a...

Mas is tapasztalta mar hogy a peteeres utan csak kb.5 nap mulva kezd a ho emelkedni? Akkor most honnan szamolom a lutealis szakaszt?

Figyelt kérdés
Az ovu tesztem pozitiv volt, de utana nekem altalaban csak napok mulva (kb. 5) kezd a hom emelkedni. Ilyenkor mikortol szamithatom a lutealis szakaszt? Az elso negativ ovu tesztes naptol vagy a ho megemelkedesetol?
2009. jún. 29. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
belinkelnéd a görbéd? de szerintem az első negatív naptól.
2009. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos ebben a honapban nem vezettem szamitogepen a gorbem...:-( Igy nem tudom belinkelni...
2009. jún. 29. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha 5 nap múlva emelkedik csak a hő akkor elmarad a tüszőrepedés. Max 2 napon belül emelekednie kell a peteérés után. Ekkor viszont az ovu teszt sem +! Mindkét vonalnak egyenlő erősségűenek kell lennie vagy a tesztcsíknak erősebbnek.


Olyan nincs sajnos, hogy + az ovu teszt és 5 nap múlva van a hőemelkedés.

2009. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem pedig pozitiv mindig az ovu tesztem. A teszt csik mindig erosebb, mint a control csik. En a babatervezok otthona-n olvastam, hogy a honek 5 napon belul kell emelkednie....csak kivancsi voltam, hogy ki van meg ebben a cipoben....de mar nem ertem az egeszet....:-( lehet, hogy kihajitom ezt a franya lazmerot!!
2009. jún. 29. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:

de van ilyen, és normális az 5 nap "késés". a hő sokszor csak lassabban követi az ovulációt, ne aggódj, attól még rendben van a pé, hogy csak később jelenik meg a progeszteron...

szerintem a luteális olyankor valamelyik korábbi napon kezdődik, nem pedig a hő megemelkedésétől.

2009. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább azért történhetett így mert megérett egy petéd amit jelzett az ovu teszt hogy meg fog majd repedni 1 vagy 2 napon belül viszont nem sikerült megrepednie csak 5 nap múlva ilyenkor szokott előfordulni hogy több napig pozi az lh teszt.
2015. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!