Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom. Ma csinált...

Holnapra nem várom. Ma csináltam egy qupido tesztet, igaz nem az első vizeletből. Neg lett:- ( ( Azt hallottam ez az egyik legérzékenyebb teszt. Ki kellene már mutatnia? Lehet hogy csak korai volt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem már kellett volna mutatnia :(
2009. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az uvu. utáni 18. napon elég teszteleni. Van akinek később jeleznek. No para!
2009. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem ilyenkor már a 25-ös lily teszt is kimutatta délután. Szerintem mutatnia kellett volna, de persze amíg nem jön meg van remény. Bár sokminten mástól is késhet sajna.

Várj pár napot és próbáld újra.

Drukk.

2009. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha jól értem még csak holnapra várod és ma teszteltél és negatív lett akkor nincs para van akinek később mutatja ki addig amíg nem jön meg 2 naponta tesztelj!
2009. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!