Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Majd csak 1 hét múlva esedékes...

Majd csak 1 hét múlva esedékes a mensim, de viszont tegnap óta barnázgatok. Lehetek azért még babás?

Figyelt kérdés
Szedek Elevitet előre,de ma hányinger és szédülés kerülget.Csináltam reggel tesztet ,de negatív lett,nem tudom ezt a barnázgatást is hova tenni,most akkor mi lehet?Olyan mintha megjönne érzésem van.
2008. ápr. 24. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet ez a beágyazódás jele is ugy hogy nyugodj meg!Tudom nem könnyű mi 3 éve próbálkozunk!Nem szabad rá gondolni!Hődet méred?

Ja és tesztelni mindig csak mensi kimaradás után kell!!!!Ezt tanuld meg!!!!

2008. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen tudom,de gondoltam ha barnázgatok,akkor lehet, hogy előbb jön meg...Nem bírtam tovább és megcsináltam a tesztet.Az a baj,hogy nagyon rágörcsölök a babatémára,de egyszerűen nem megy másra gondolnom,amióta próbálkozunk..

Köszi a gyors választ,jah a beágyazódás szex után hanyadik napra tehető?Mert 4 napja nem voltunk együtt.

2008. ápr. 24. 10:05
 3/11 A kérdező kommentje:
Jah a hőmet nem mérem már,mert a párom ideges, hogy ennyire rágörcsölök a témára,és ideges lesz hacsak meglátja a hőmérőt.
2008. ápr. 24. 10:07
 4/11 anonim ***** válasza:

A beágyazódás akár 14 napig is eltarthat!Itt mindent megtudsz: www.babatervezokotthona.hu

Csak nyugi és tényleg ne gondolj rá, tudom nehéz mi 3 éve próbálkozunk és most volt ez a hónap hogy nem is érdekel az egész hidd el nekem sokkal jobban fogod magad érezni ha nem gondolsz rá!!!!!Fogadd meg a tanácsom, foglad mindig valamivel magad és egy percet se hagy hogy rá gondolhass!!!Sikerülni fog igy hidd el!

2008. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jajj,de drága vagy!Kívánom nektek is a legjobbakat!Remélem,hogy már hamarosan mindkettőnknek összejön.Kitartás neked is,és köszi a bíztatást!Ha van valami új eredményed írd meg!
2008. ápr. 24. 10:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanúgy, mint az előző hozzászóló azt próbálom most, h. nem úgy gondolok rá, mint az előzőekben és tényleg sokkal jobban érzem magam.

De ehhez az is hozzátartozik, h. azt hiszem, elmondhatom magamról, megtanultam értékelni a szervezetem tüneteit (nyák, hő, stb), és mintha nyugodtabb lennék.

Próbálj Te is kevésbé görcsösen akarni, és hátha!!

Viszont a teszttel tényleg várj, míg elmarad a menzeszed, kisebb a csalódás, talán.

Szorítok Neked, sok sikert kívánok!

2008. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt könnyű mondani,minden jelet figyelek,és ez így nehéz.:-(De megpróbálom hogy másra kontcentrálok,valami más célt kitűzni:-))Nah majd kiderül,tulajdonképpen a párom azért sem szexel már négy napja hogy ne muszájból kelljen mert akkor úgy se fog menni,kezd kicsit ideges lenni rám:-o és sajnos okkal:-( Nah majd akkor mássl idegesítem:-)) Addíg csinosítom a lakást:-)
2008. ápr. 24. 11:48
 8/11 anonim ***** válasza:
igen, ez az idegesítős dolog nálunk is megvan. :-) De most megmondtam neki, nem nézegetem a peteérést, azt se mikor kéne megjönnie, majd egyszercsak lesz valami. Na azért tudom mikor kell majd rámászni intenzívebben, de annyi. Sok sikert! :-)
2008. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ja, az előző válaszoló vagyok.. nekem is egy héttel előtte kezdett fájni a hasam meg vérezgettem, ami frissiben piros volt, kevéssé frissiben barna... szóval tuti hogy csak az erre koncentrálás tolt ki velem, emiatt görcsöltem és borult fel majdnem minden.
2008. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát akkor ,tovább tovább,mindent bele!Majd nem beszélek róla annyit,aztán majdcsak meglesz:-)

Nektek is kitartást!De olyan rosszul vagyokí(eddíg is émelyegtem,)de most az hihetetlen,le is kellett feküdnöm!Mindent megennék aztán a végén meg elkap a hányinger.Nekem sötét barna,de csak amikor a papírt nézem (Wc-n),látni hogy nem sárga hanem barna...???

2008. ápr. 24. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!