Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 42. napon 12mm-es nyálkahártya...

42. napon 12mm-es nyálkahártya, erősödő pozitív tesztek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A ma reggeli teszt már szinte olyan, mint a kontroll csík, tegnap voltam dokinál, megvastagodott nyálkahártyán kívül mást nem látott - lehet ez egy ciklus végi teherbeesés? Kb. 3 hete eshettem teherbe, az megfelel ennek az állapotnak?

Köszönöm!


2012. máj. 19. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, ma már látta volna. Vagy vak a doki :D Egy hét múlva menj újra. Én egy hetes kimaradt mensivel mentem, akkor láttak egy épp hogy látható pöttyöt...
2012. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon megbízható orvos , biztosan nem nézte el :) Igazából amikor az időpontot kértem, még nem tudtam, hogy babó lehet, emiatt volt korai a vizsgálat... 3 hét múlva megyek vissza, addig marad a várakozás - bár a teszt erősödik, ami mi mástól lehetne nem? Mivel még szoptetok nem rendszeres a ciklusom, hol 28, hogy 40 napos volt, így ezzel nem lehet számolni, viszont azt tudom, hogy 3 hetes eshettem teherbe , azóta nem.
2012. máj. 19. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy, mintha terhes lennél -bár ha még szoptatsz, nem lesz nehéz!:) Pár nap múlva ismételd meg a tesztet, és vigyázz magatokra nagyon! Én remélem hogy baba van a dologban, hizs a tesztek nem tévednek, és a 12mm-es nyh is egész jó!
2012. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a szurkolást! - most pár napig nem tesztelek, minek is, hisz 3 nap alatt 4 teszt lett pozitív, egyre erősebb csíkkal... inkább már az a kérdés, meg marad-e a baba, lesz-e szívhang 3 hét múlva??? azért persze jövőhéten még csinálok tesztet, úgy sem bírom ki :) kicsit fájdogál a hasam, de csak enyhe görcsölgetés, főleg mikor szopizik a kislányom... ráadásul a tejem is sokkal kevesebb lett... hmmm nem merem bele élni magam, de...
2012. máj. 20. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!