Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan akinek...

Van köztetek olyan akinek megjött a menstruációja, mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 10:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megvan,ahogy általában(normál mennyiség)akkor nem lehetsz terhes.
2012. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És ha csak 1 napig tartott?
2012. máj. 17. 11:00
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz!sógornőmnek 3 hónapig volt és észre se vette hogy terhes :) egészséges 11 hónapos kislánya van
2012. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Persze hogy van ilyen. EGyáltalán nem hétköznapi, gyakori dolog, de megesik. Sokminden megesik az életben. Elvétve előfordulhat. Ha nem olyan a mensid, mint szokott, mindenképp gyanakvásra ad okot. Csinálj egy tesztet!
2012. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyant, aki spirál mellett lett terhes, 3 hónapig megjött neki, és csak akkor lett gyanús, amikor nőni kezdett a pocak, és utána maradt ki neki. Semmi más jele nem volt. Azóta lassan 10 éves a gyerek. (hozzáteszem: eü-ben dolgozott, szülészeti osztályon :))
2012. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Május 1-jei héten kellett volna megjönnie, demár április 28, 29-én beteg voltam, és ennyi. De inkább 28-án, 29-én csak kicsit barna.... Teszteltem utána de negatívat. Mai napon csináltam egy tesztet, amin nagyon halványan, de tényleg csak halványan, megjelent a második csík. Szerintetek?
2012. máj. 17. 11:23
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha nem szedsz hcg tartalmú gyógyszert,akkor nagyon nagy eséllyel vagy terhes!!!Általában a terhesség alatti vérzés már nem rendes menstruáció,nincsenek benne "darabok"!Valamint nem számít a teszten a 2.csík szine,a lényeg hogy ott van!

3-4 nap múlva próbálj ki még 1 tesztet,és ha terhes vagy,valószínű már erősebb lesz.De az orvos megnyugtatóbb lenne.

2012. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmilyen gyógyszert. Akkor pár nap múlva megismétlem a tesztet. Örülnék neki ha pozitív lenne, mert már nagyon szeretnénk babát, igaz csak pár hónapja próbálkozunk még.
2012. máj. 17. 11:42
 9/19 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok mondani, hogy amióta nézem a TLC-n a "Nem tudtam, hogy terhes vagyok" c. műsort, már látom, hogy BÁRMI ELŐFORDULHAT! ...végül is emberek vagyunk, nem gépek...

Ha van lehetőséged, nézz bele. Ajánlom figyelmedbe! :)

2012. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

90%hogy baba:):)!majd írj,hogy mi lett!:)szurkolok.

ha csak 1 napig tartott,akkor nem is jött meg rendesen,ez is a terhesség egyik jele,ha a menstruáció rövidebb,eltérő színű/állagú.

én is szoktam nézni azt a műsort a tlc-n,néha már be is képzelem hogy én is terhes vagyok,ragályos:D

2012. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!