Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzim nem pontos 36-40 nap...

A menzim nem pontos 36-40 nap között jön meg, de most valamiért késik már 2 honapja nincs. Ennyit még soha nem késett! Dokihoz fogok menni ezen a héten. Mit fog mondani?

Figyelt kérdés

na nagyon azeretnénk már babát. De a menzim nem pontos 36-40nap között jön meg.

De most valamiért késik már 2 honapja nincs. Ennyit még soha nem késett!

Most annyira félek!

Félek hogy rosz hirt fog közölni velem.

tesztet vettem sajna nega lett.

szoval baba nincs de akkor mi lehet?

menzis érzéseim voltak többször is azthittem megjön mert ugy görcsöltem,de ez is elmult.

volt már igy valaki?

nektek mit mondott a doki?

szerintetek mit fog adni,mert clostit addig nemadhat mig nemjön meg.

mitszoktak ilyenkor adni hogy jöjjön meg a menzi?

kérlek segitsetek ugy félek!

annyira szeretnénk már babát

17 honapja probálkozunk.


2008. ápr. 23. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat szerintem mar olyan 6 honapi probalkozas utan el kellett volna menni a dokihoz, hogy babat szeretnetek es valamiert nem jon ossze...

Nalam ugyan minden rendben szerencsere, de van egy nagyon kedves baratnom es a ferje akik evek ota probalkoznak - szerintem a ferjevel lehet gond sajnos.

A dokit kerdeztem, mennyi ido utan erdemes elmenni spermavizsgalatra - merthogy az az elso amit ajanlatos elvegezni a rutin nogyogyaszati vizsgalatok elott es a leg penztarcakimelobb is...

O mondta, hogy 6 honap es maximum 1 ev.

Remelem, csak a termeszet viccelt meg es minden rendben lesz.

Nagyon jol teszed, hogy elmesz a doki tudni fogja mi lesz neked jo.

Ne izgulj!

Egyebkent ajanlom, hogy vegyel ovulacios mikroszkopot! Akkor legalabb megtudod, hogy van-e peteeresed es hogy mikor. Egyre tobb kismamat ismerek aki ennek segitsegevel esett teherbe 1-2 honap alatt.

2008. ápr. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nincs peteérésed, vagy a hormonokkal van baj, de lehet ciszta is.Nekem sem rendszeres, van hogy kimarad 2 hónapot.Tudom hogy nincs peteérésem:orvos bizonyította.Ilyenkor felírja a norcolutot amitől megjön, és kezdem a clostilbegytet.De mi csak tavaly augusztustól próbálkozunk, de azóta rendszeresen járok orvoshoz.Ne aggódj veled sem lesz semmi baj.
2008. ápr. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ugyanígy jártam múltkor.2 hónapig nem jött meg, azt hittem,h babás vok, elmentem dokihoz, de sajna nem voltam az.Adott Duphastont,ami meghozta a mensim és amikor meg megjött Clostyt kellett szednem.De sajnos nekem nem jött össze a Clostyval,igaz ez még csak az első Clostis hónapom volt.
2008. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt regebb amikor tobb evig nem jott ossze a baba, kesett tobb mint egy honapot, majdnem kettot, teszt negativ volt, a doki meg e vitamint ajanlott amitol masodik napra ra meg is jott a mensim..nem mondta mi lehetett a baj,miert kesett...es most az uj parommal a masodik honapban sikerult..10 hetesek vagyunk!sok sikert neked is!
2008. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!