Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudhatom, vagy legalább...

Honnan tudhatom, vagy legalábbis sejthetem (már ha egyáltalán lehet), hogy egy "nem sikerült" terhességen vagyok túl (történetesen, miután "megjött")?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem ezt nem nagyon lehet tudni. Én is csak onnan tudom, hogy így jártam, mert elmaradt a vérzésem és csinlátam egy tesztet, ami halvány két csíkos lett. Aztán vártam pár napot és csináltam mégegyet, ami már negatív volt. elmetem dokihoz és ő mondta, hogy valószínűleg nem tudott rendesen beágyazódni a baba...

Miből gondolod, hogy volt egy nemsikerült terhességed?

Fel a fejjel! Szorítok hogy sikerüljön!!!

2008. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg onnan, hogy a mensid barnásabb, darabosabb. Más jele nincs igazán a legjobb tudomásom szerint.
2008. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló vagyok. Én is úgy tudtam hogy darabosabb lehet a vérzés, de nekem például nem másabb mint előtte... Azt mondta a dokim, hogy nem levált, hanem felszívódott a baba... Gondolom ez sem mindegy.
2008. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

onnan gondolhatod (de csak gondolhatod)

ha darabos volt a menzid és pár napot késett. De csak akkor gondolhatod ha nemszokott darabos lernni

De még ez sem bisztos csak valoszinü.

A bisztos mindig a doki még a tesztek sem bisztosak

2008. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elso hozzaszoloval nagyon egyet ertek. Masfel eve en is igy jartam sot meg az idegbeteg formulat is produkaltam a hormonok miatt.

Amikor a ferjem mondta, hogy ugyan, csinaljak mar egy tesztet...ami pozitiv lett. Sikitofraszt okozva ezzel.

Masnap reggel megegyet ami megint pozitiv lett es harmadnap reggel megegyet, ami negativ. Meg aznap du. megjott a menstruaciom nagyon fajdalmasan es nagyon sotet szinte fekete volt es darabos.

Akkor en is kerestem ennek az okat mert igencsak ossze voltam zavarodva.

A doki mondta ennek a nevet de mar nem emlekszem ra. Nekem azt mondta, hogy az embrio nem volt eletkepes.

2008. ápr. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak a gyanú merült fel bennem, már másodszor, mert elvileg minden klappolt, tüszőrepedést is elcsíptük, és mindkét esetben (egymás után) késve jött meg 4 ill. 6 nappal, erőteljesebb tünetekkel, mint eddig szokott. Jobban fájt a hasam, erősebben véreztem stb. stb.
2008. ápr. 23. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!