Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez peteérés lenne? Az E-vitami...

Ez peteérés lenne? Az E-vitamin segített volna rá?

Figyelt kérdés
4-én jött meg a mensim. Tegnap egész nap fehér folyásom volt. Este fürdés előtt átlátszó nyúlós valamit vettem észre,amit ezelőtt még sose. Voltam már terhes kétszer is,sajnos csak az egyikből lett baba,szóval ezzel csak azt akarom mondani,hogy volt peteérésem,de ilyet még nem tapasztaltam. Ebbe a hónapba elkezdtem szedni az e,és a c-vitamint. Az e vitamin hozta volna így elő a peteérést? Nem korai ez még a 10. napon? Változó a mensim,van hogy 24 és van hogy 29 napra jön meg.
2012. máj. 15. 07:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha máskor is fordult már elő, hogy 24 napra jött meg, akkor lehet, hogy ez is egy 24 napos ciklus lesz, és akkor reális is, hogy a 10. napon van peteérésed.
2012. máj. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez jutott az eszembe,csak azt furcsálltam,hogy mitől lehetett ennyire észrevehető a peteérés. Máskor ilyen nekem nem volt,hogy ilyen nyúlós nyák legyen. Én az e-vitaminra gondolok... Mindenesetre mi tegnap pont voltunk együtt,így remélem hogy lesz baba belőle.
2012. máj. 15. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!