Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet valaki úgy terhes, hogy...

Lehet valaki úgy terhes, hogy görcsölget az alhasa, mint mensikor?

Figyelt kérdés
Én a 24. napomon vagyok. És ezt érzem kb három napja, három hónapja hagytam abba a gyógyszert, és próblkozunk. Enyhén görcsöl a hasam, sokat eszek, és sokat alszom. Ma délután csináltam a clearblueval tesztet negatív volt. Bár elvileg még négy nap van a mensimig. "8 napoak a ciklusaim általában. Szerintetek?
2008. ápr. 22. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött, még 10 nap volt a mensiig de már görcsölgettem úgyanúgy mint mensi előtt 1 nappal szoktam. Nekem a gabriel mensi előtt 2 nappal kimutatta igaz elég halványan de 2 csík lett aztán a mensi napján már 2 erős csík volt:-)) Boldog babavárást!! 11 hete kismami
2008. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez a gondom csak nekem inkább akkor fáj mikor leülök és érzem mintha megjönne. Nekem ilyen sose szokott lenni most vagy felfáztam azért fáj,vagy mert végre összejött. Nekem is van még 3-4napom a nem vártig de ezt már két napja érzem.
2008. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is így volt, úgy fájt, hogy minden piilanatban azt éreztem, most megjött, és rohantam, és semmi. A végén már a buszon is csak úgy mertem elindulni, hogy betettem egy rendes betétet, nehogy útközben "történjen". De semmi nem lett, sem a nem várt napon, sem később, és azután a görcsök is enyhültek. Nekem már az elmaradt mensi első napján kimutatta a teszt. Még kétszer ismételtem, mielőtt orvoshoz mentem.

Várd meg az mensi napját, és ha nem jön meg tesztelj, de reggel. Még akkor is, ha atesztre az van írva, h a nap bármelyik szakában használható. A reggeli a tuti.

Drukkolunk neked!

2008. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!