Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty-t szedtem ebben a...

Closty-t szedtem ebben a ciklusban, tegnap (21-én) kellett volna megjönnie, nem jött meg, viszont ma barnás, pecsételős volt a folyásom. (Nagyon pici). Hasszurka van. Lehet ez még beágyazódás vagy már semmi esély a babára?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 18:52
 1/6 A kérdező kommentje:
A Closty mellé még Duphastont is kellett szednem.Reggel -at teszteltem, de lehet ez még túl korai.Nagyon jó lenne már egy babó :)
2008. ápr. 22. 18:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Peteérésre kaptad a closty-t vagy a rendszertelen menstruációra?
2008. ápr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Peteérésre kaptam a Clostyt, a Duphastont meg a rendszertelen mensire?
2008. ápr. 22. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudod mikor kellett volna megjönnie, ha rendszertelen a mensturációd?

Én a 31-34 napos ciklusaimra kaptam és ez volt az első clostys hónapom.. majd meglátjuk sikerült-e...

2008. ápr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia!Onnan tudom,hogy előző hónapokban már szedtem a Duphaston-t, és az beállította a mensimet.De sajnos nem vagyok babás, ui. ma ténylegesen megjött:(A barnás pecsételős tényleg csak a mensi előjele volt.Kár volt beleélnem magam:(
2008. ápr. 23. 09:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak Clostit szedtem, a mensi napjától számítva (nem jött meg)2 napra rá lett pozitív a teszt.
2008. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!