Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusaim 37 napossak most...

A ciklusaim 37 napossak most tartok a 44. Napomon. Nem jött meg. Lehetek vajon terhes?

Figyelt kérdés
A 18. nap körül volt tojcsis folyásom egyszer aztán mégegyszer pár nap mulva.Volt 2 hétig erős fehér folyásom aztán száraz voltam még most is az vagyok.A hőm most is fent van de tegnap este volt egy kicsi rózsaszin cucc a pappiron viszont nem jött meg még sem.Amugy 18.ra nem vártam volna.
2009. jún. 26. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
és tesztet miért nem csináltál eddig???? ha az + akkor baba van, ha nem akkor nincs
2009. jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már csináltam egyet a nemvárt napján nega volt.
2009. jún. 26. 09:28
 3/6 anonim ***** válasza:
csinálj ma is egyet
2009. jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csinálj ma is egy tesztet. ha babás vagy, akkor bármikor kimutatja már szerintem
2009. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a múlt hónapban két hetet késett... a hőd mióta van fenn? nekem ugyanis késve ment fel, tehát nem jelentett semmit, hogy egy hetes késésnél még fent volt.
2009. jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már lassan három hete fent van.
2009. jún. 26. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!