Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a görbémről?

Mi a véleményetek a görbémről?

Figyelt kérdés

[link]

Egy hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Így még nem tudom sajnos, hogy hány naposnak kell lennie a ciklusomnak. Még nem jött meg.



2012. máj. 13. 15:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a ciklus.hu-s görbém is.

2012. máj. 13. 17:52
 2/11 anonim ***** válasza:

ez elég szépen fent van szerintem reménykedhetsz !

ha továbbra is fent marad, és nem jön meg

lőjj el egy 10 es érzékenységű tesztet, reggeli első pisiből

szerintem babagyanús :)


peteérés utáni napokban voltatok együtt 2 szer, elcsíphettétek :)

2012. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kösz! Olyan jó lenne, ha igazad lenne! Még nem merek tesztelni. Lehet várnom kéne még. Hasszurkán kívül nem nagyon van tünetem. :-)
2012. máj. 13. 19:21
 4/11 A kérdező kommentje:

Mára így alakult:

[link]

2012. máj. 15. 18:16
 5/11 anonim ***** válasza:
A "fekete program" húzta jó helyre az ovud időpontját, viszont ha csak aza a két aktus volt, amit bejelöltél a ciklus.hu-n, akkor szerintem nagyon minimális az esély, mert épp peteéréskor nem voltatok együtt. Így én inkább vérzésre tippelek pár nap múlva.
2012. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet! Szerintem is 4-én,a 25. ciklus napon volt az ovu,és akkor nem voltatok együtt! Ezek szerint 18-án kell megjönnie! Ha nem jön meg,akkor 19-én már tesztelhetsz szerintem,előbb felesleges! A hőnek 16 napig fent kell maradnia,akkor baba gyanús a dolog! Addig meg csak természetes,hogy fent van,hiszen fent kell lennie! :) Azért szorítok,hogy baba legyen! :)
2012. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat. Én is úgy gondolom, hogy a "fekete" húzta jó helyre (ami egyébként egy nagyon jó androidos program, többféle fogamzási módszert is figyelembe vesz). Sajnos így tudtunk csak együtt lenni. Azért reménykedek, amíg nem jön meg. Végül is ez csak az első hónap.
2012. máj. 15. 20:11
 8/11 anonim ***** válasza:
A katonák átlagosan 3, de max. 5 napot bírnak várakozni. A ti esetetekben 4 napra lenne szükség, hát nem kizárt, de azért nem is valószínű...
2012. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el,gondolj arra nem is baj,ha nem jön össze,legalább kiürül egy kicsit a gyógyszer a szervezetedből! Bár tudom sokan mondják,hogy nem kell várni,és rögtön mehet a próbálkozás,de én sem bánom,hogy az első két hónapban nem jött össze! De mostmár jöhetne,mert december volt az első hónap! :D Bár a szexen kívül semmit nem teszünk érte,csak a hőmérőzést,de ugye az csak utólagos... Abszolút a véletlenre bízzuk a költözésig! De ha az meg volt,akkor már ovu teszt is a segítség lesz! :)
2012. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást. Első hónap után nem is illik elkeseredni szerintem. Tudom, hogy sokaknak évekbe telik mire összejön.

Én is csak hőmérőzök, meg vitamint szedek. Már nagyon várom, hogy összejöjjön.

Megy neked a drukk!

2012. máj. 15. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!