Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha a citológia...

Lehetek terhes, ha a citológiai eredményem P3 lett?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
P3-as leletre nem mondott neked semmit sem az orvos?Csinaltass megegyet, es vizsgaltasd meg magad alaposan, mert az nem tul jo eredmeny. P1/P2 a normalis, P3-nal mar lehet valamilyen koros elvaltozas. De mielott megijednel, csinaltasd meg a tesztet megegyszer, mert egyszer nekem is elbénaztak, es allj neki immunerositot szedni. Ajanlom az aloe verat.
2008. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azt mondta az orvos, hogy valamilyen gyulladástól lehet, és 3 hónap múlva csinál egy újabb vizsgálatot.
2008. ápr. 22. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj miatta, nekem 14 hetesen lett P3! 3 hónap múlva ismételtünk, és P2 lett. Igaz, addig halálra izgultam magam, hogy nehogy valami baja legyen a picuromnak.34 hetes kismama
2008. ápr. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elso kommentelo vagyok. Szerintem se parazz be. Mondom, nalam is elbenaztak elsore... Ettol fuggetlenul probald az immunrendszeredet egy kicsit erositeni, az mindenkepp csak a hasznodra lesz.
2008. ápr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. ápr. 23. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!