Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet az, hogy menzesz...

Mitől lehet az, hogy menzesz helyett, csak barnás valamim van?

Figyelt kérdés

Ez a 2. Clostis hónapom, az elsőben volt peteérésem, a 2-ban a 20. napig nem, legalábbis utána nem teszteltem. Mikor meg kellett volna jönnie, ugyan 1 nap késéssel, de ez a barnás valami jött, ami 5 napja tart. A hőmet nem tudom, mert 5 napja beteg is vagyok, lázas voltam, atibiotikumot is kaptam.

Mi lehet ez? Ez már menzesznek számít? Mert a Clostit a menzesz 5 napján kellene újra elkezdenem.

Köszönöm a segítségeket!


2008. ápr. 22. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez szerintem mensinek számít, ha itt az ideje! Azt írtad, 1 nap késéssel jött ez. Azért én tesztelnék egyet, hátha... Ha negatív, akkor az 5. napon folytatsd a clomidot!
2008. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!