Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A folsavat és az E vitamint...

A folsavat és az E vitamint hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
Csak simán meglehet őket venni a gyógyszertárban? Segítik a teherbe esést? Kisbabát szeretnénk, szedem az Elevitet de nem tudom, hogy az elég-e.
2009. jún. 25. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
igen csak simán meg lehet venni a patikában, de a teherbeesést nem segíti, max majd a baba fejlődését
2009. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor felesleges szedni?
2009. jún. 25. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Elevitet valóban nem a teherbeesés elősegítése miatt kell szedni, hanem, a leendő magzat védelmének érdekében, és hogy terhesség alatt ne legyen a te szervezeted és immunrendszered túlságosan lestrapált. Egyébként az Elevitben minden szükséges vitamin megvan, még a folsav is, erre már csak friss zöldségekkel és gyümölcsökkel tudsz rásegíteni.

2009. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ateerbeesést tényleg nem segíti, de ha terhes leszel, akkor már a szükséges vitaminok a szervezetedben lesznek (kivéve a jód, mert az nincs az Elevitben)

Így ha megfogansz, nem kell aggódni azért, hogy megvan e minden vitamina baba megfelelő fejlődéséhez. Ahogy mondják a folsav pl nagyon fontos.

Nekem a nőgyógyászom ajánlotta, hogy már akkor kezdjek el vitamint szedni, mikor már tervbe van véve a baba. (kb 3 hónappal előtte már lehet szedni) Igazából nekem nem sokkal ezután pozitív lett a tesztem, így nem tudtam előtte szedni, csak tesztelés után. De akkor azonnal lementem a gyógyszertárba.

2009. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már én is 3 hónapja szedem az Elevitet. Fel akarok tankolni a vitaminokkal, hogy mire kell addigra legyen. :) Szóval akkor elég az Elevit is. Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 25. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!