Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem húzza be a peteérést...

Miért nem húzza be a peteérést a ciklus.hu -n nekem?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 10:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bocs 7-es de nincs igazad ilyen formában a szabályok egy részét ismered csak.

Az ovuláció megtörténésére a megemelkedett hő utal. Akkor nevezünk "megemelkedettnek" egy mért értéket, ha az őt megelőző 6 napon mért minden értéknél magasabb, hogy korábban mi volt (a ciklus elején) az nem számít.

Kérdezőnél ez épp a 15-16 ciklusnap között teljesült.

Az alaphője ez alapján a 36,3 ebben a ciklusban. Holnap ennél magasabbat "kellene mérnie", és holnapután kell akkor valóban minimum 36,5-nek lennie, hogy biztonsággal kimondható legyen, megtörtént az ovuláció a vélt helyen. Ha valamelyik a köv. két napból az alaphő vonalára vagy az alá esik, akkor újabb szabályok lépnek életbe (ezeket most nem írnám le), de akkor kell várni egy harmadik napot is. Ha mindkettő a vonal alá esik, akkor lesz biztos, hogy a vélt helyen nem volt ovuláció.


Amikor baba projetkről van szó, akkor érdemes az első megemelkedett napon együtt lenni, ezért írtam amit írtam az esélyekről....

első

2012. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Most azèrt szèpen elkezdett emelkedni.Nem biztos,hogy mèg nem volt ovud,inkàbb ugy mondanàm,hogy ez egy program.Akkor huzza majd be,ha a hod elèri a 36.6-ot.Akkor visszamenoleg behuzza.Egyèbkènt nem mindenkinèl esik le làtvànyosan (nekem sosem esett a hom,csak emelkedni kezdett,innen tudtam,hogy volt ovu) ès nem mindenkinek ugrik egy negyot egybol,van,akinèl egy-kèt tized fokot emelkedik naponta..En is azt mondom,vàrj,a kovetkezo napok vàlaszt adnak.Ha igy emelkedik fokozatosan,ès nem esik vissza làtvànyosan,tul vagy az ovun.Mèg ne idegeskedj.Szerintem ciklus.hu ide vagy oda,mindenki ismeri a sajàt testèt,a program meg csak beirt adatok alapjàn kalkulàl.Az egyuttlèteket (min.2 naponta) mèg ne hagyjàtok abba..Lehet,mèg tènyleg nem volt ovud,ne szalasszàtok el :)
2012. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

7/12 vagyok

Senkit nem szeretnèk fèlre vezetni,èn igy tudom.Sokàig vàrtunk babàra,nekem igy mondta az orvos,ès utolag tènyleg be is igazolodott nàlam.Egyèbkènt mindenkinèl màs ès màs,mindenkinek sajàt magànak kell megismernie a sajàt testènek mukodèsèt,de nekem tobb orvos is azt mondta,hogy min.2 tizedes emelkedès làthato,akkor volt ovu valoszinuleg.De lehet,ez csak nàlam volt igy,nàlam 1 tizedes emelkedès nem jelentett volna semmit a program szerint,elèg cakkos volt a gorbèm.


36 hetes kismama

2012. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséheteket !!!!
2012. máj. 9. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!