Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a görbéről? Tényleg volt tüszőrepedésem? Nem kellene fentebb lennie a hőmnek? Volt aki ilyen görbével lett babás? Megmutatná?

Figyelt kérdés

Napról napra jobban érzem, hogy babát szeretnék, minden kétség elszállt, ami régen volt. Minden porcikámmal vágyom rá, hogy anyuka lehessek. Van rá esélyem?


[link]



2012. máj. 8. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szép ez a görbe, nincs vele semmi baj:)

Hogy lesz-e belőle baba, az majd kiderül.

2012. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
felteszed a görbéd ujra?itt az enyim sztem hasonló nem? [link]
2012. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia! Enyém ilyen:

[link]


Csökken a mellfájdalom, ma ugyan 5-kor mértem 6:30 lehyett a munka miatt, de akkor is...nem sok jóval kecsegtet... szomorú vagyok:(

De hogy is van ez a PÉ dolog? nemaz utolsó alacsony hőm. napon reped meg? Már teljesen össze vagyok zavarodva...

2012. máj. 11. 21:20
 4/10 anonim ***** válasza:
De én is ugy tudom h mikor klemegy a hő majd felugrik min.2 tizedet akkor van ovu a görbés voltam
2012. máj. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a mai görbém. Csökken a mellfájdalo, egy csepp piros izé volt ma nap közben a WC papíron, úgyhogy itt bizony mensi lesz:( bár van aki azt mondja, nem baj, mert Kliont szedtem most egy hétig, nehogy baj legyen.

Veled mi van? Felteszed a görbéd? Drukkolok h neked sikerüljön!

2012. máj. 12. 21:26
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


Mai görbe... fájdogál a haam:(

2012. máj. 13. 10:02
 7/10 anonim ***** válasza:
[link] ez az enyim nekem sem tul biztató
2012. máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mikor tesztelsz?
2012. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem kellett tesztelnem, mert megjött...
2012. máj. 17. 19:20
 10/10 anonim ***** válasza:
szia sajnlom:( nekem is most jön :( pedig az ovu teszt szerint jókor voltunk uh nagyon elvagyok keseredve hétfn megyek a házi dokihoz valami vizsgálatra.
2012. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!