Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek alapján meg fog jönni a...

Ezek alapján meg fog jönni a mensim? (Görbe és bővebben lent)

Figyelt kérdés

3 napom van a nemvárt mensimig. Pattanások nem jöttek most, és még mindig nem pecsételek, pedig ilyenkor már szoktam kivétel nélkül mindig. Száraz vagyok ma teljesen.

Viszont elkeserített, hogy mai napon lement a hőm alaphőre. Így már nincs is reményem a babára? Pedig reménykedtem, mert nem pecsételek most és nem jöttek a pattanások sem...:(


Ilyen a görbém eddig:

[link]


2012. máj. 4. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
én az mellet vagyok hogyha nemfáj semmid és nem vérzel pecsételsz akkor lehet baba és nemfontos a homérozés:)sok sikert:)
2012. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást. Én most abban reménykedem, hátha holnap visszaugrik a hőm fentebb...
2012. máj. 4. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ha esik a hő, akkor vszínűbb, hogy megjön.

De ezzel a pecsételéssel el kellene menned dokihoz, mert alacsony progeszteron szintre utalhat. Az pedig vetéléshez vezethet...

2012. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem pecsételek most, ezért is reménykedtem volna ha nem esett volna le a hőm...

Amikor meg pecsételtem, akkor az már aktuális is volt. Akkor lehet progi hiány ha a luteális szakasz nem hosszabb, mint 10 nap és ha már akkor elkezdődik a pecsételés. Nálam nem így szokott lenni. Kellő ideig fent van a hőm mindig és pecsét sincs túl korán.

2012. máj. 4. 20:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Még azt azért hozzátenném, hogy az előző ciklusomnál túlságosan gyenge vérzésem volt, nem tudom miért.
2012. máj. 4. 20:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos meg fog jönni, ma már volt kis pecsétem és egész nap mensis érzésem van. :(
2012. máj. 5. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!