Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek az ovus tesztem...

Megnéznétek az ovus tesztem ez az első h használom a c erössebb kicsivel mint a t mikor legyünk együtt?

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 1. 18:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
[link] [link] ezek ugyanazok sajnos elég rossz a kép:(
2012. máj. 1. 18:20
 2/14 A kérdező kommentje:
ha halványabb akkor még negativ ugy tudom és ha erössebb akkor az jó
2012. máj. 1. 18:21
 3/14 anonim ***** válasza:

Jól tudod! Csak akkor pozitív, ha a tesztcsík ugyanolyan sötét vagy sötétebb színű mint a kontrollcsík. Szerintem holnapra már egyforma lesz :-) Legyetek együtt ma is és holnap után is (vagy akár most 4 napig minden nap :-)

Sok sikert! :-)

2012. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi h irtál:)ma voltunk együtt reggel 4.ére irta ciklus.hu a pé-t ezért 3.ára gondoltam még ill 5ére szerinted jó igy?(félek ha minden nap együtt vagyunk nem olyan jominőségű a sperma)
2012. máj. 1. 20:17
 5/14 A kérdező kommentje:
ma is csináltam ovus tesztet 14:30 kor de kicsit halványabb mind a két csik mint tegnap(a tegnapit 4-5 körül csináltam.számit h elöbb csináltam?ha ez halványabb mint a tegnapi akkor ez már negativnak számit?
2012. máj. 2. 14:44
 6/14 anonim ***** válasza:

Hááát, itt két variáció lehet.

Az egyik, hogy már megvolt az ovud (lehet, hogy a tegnapelőtti mégis pozi volt) és mostmár csökken az LH szint.

A másik pedig az, hogy esetleg ettél ittál a teszt előtti két órában, mert akkor felhígul a vizelet és kevesebb LH-t mutat, vagy tényleg korán csináltad, mert azt szokták javasolni, hogy 5-6 óra felé kell.

Tesztelj még egy két napig és ha tovább halványodik a csík akkor már megvolt az ovu.

De addig is mindent bele! :-) (ugyanaz voltam aki eddig :-)

2012. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
szia!köszi hogy irtál ma is csináltam ma is pozinak tünik az első kettő egyforma a másik(mai)TALÁN egy kicsit erössebb holnapra irja a cikl.hu az 28 napra számol,de nekem 27 naposak álltalában)de ma éreztem amit szoktam peteéréskor viszont csak pár óráig fájt majd megszünt a fájdalom.olvastam olyat is h ha pozi napokon át az valami betegség is lehet .te tudsz erről?ja és még abban tudnál segiteni h az első két teszten nem jelent meg egyből a két csik csak ha szét szedtem és fel simogattam a pisit(bocsi)akkor szaladt fe.viszont ma egyből felment nem birizgáltam.lehet hogy csak keveset cseppentettem az első kettőre?köszi h elolvastad és válaszoltál!!
2012. máj. 3. 21:16
 8/14 A kérdező kommentje:
olvastam h csak 2 napig pozi a teszt nekem meg már 3 napja erössen látszik mindkét csik 2 tesztem van még holnap és holnapután(ha elfogy izgulhatok h vajon még mindig pozi lenne)
2012. máj. 3. 21:32
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor még az előző tesztek nem voltak pozik. Van akinek napokig magas az LH szintje, úgyhogy szerintem ha a ciklusoddal és mensiddel nincs más problémád, akkor nincs szó semmi féle betegségről.

Én még nem sok kazettás fajta tesztet használtam, inkább a mártogatósokat szoktam, de a teszteket nem szabad szétszedni, mert akkor nem értékelhető az eredmény! Ha nem szalad fel a pisi, akkor csöppents még rá 1-2 csöppet.

Én úgy tudom, hogy amikor pozitív lesz az ovuteszt (akkor van az LH csúcs) és másnap van tüszőrepedés, tehát ekkor szabadul ki az érett sejt és ebből lehet baba :-) Ja és ha ez megtörtént akkor az LH szint leesik. Akkor kell a leginkább akciózni, amikor az LH csúcs van és az utána következő napon, amikor a teszt már nem pozitív :-) (még mindig én)

2012. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
NNa a mai tesztem halványabb mint a tegnapi:)ennek örülök mert már aggodtam h valami nem oké velem vagy a tesztel.és igy egymás mellett a 4 teszt közül a tegnapi volt a legerőssebb.volt akció ma reggel,és tegnap elött este./kicsit félek mert multhonapban is hasonlóképpen voltunk együtt és nem lett baba(akkor nem teszteltem még)neked van már gyerkőcöd?ha van kedved irj pár sort:)szió
2012. máj. 4. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!