Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok?! Ápr.12 megjött...

Terhes vagyok?! Ápr.12 megjött 14-én elmult de inkább barnás volt keves vérrel. ápr17 ota faj a hasam mintha megjönne ápr23ota barnás utanavéresfolyasvolt27-ig

Figyelt kérdés
Voltam dokinal azt mondta közép idös vérzés hanyigerem van görcsol a hasam és faj a cicim.Utalt terhességre holnapmegyek dokihoz
2012. máj. 1. 16:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
akkor marad a tesztelés...
2012. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
doki azt mondta hogy a tesztem fogja meg kimutatni ha egyaltalan terhes vagyok mert szerinte nem biztos de atünetek mitöl vannak akkor
2012. máj. 2. 16:40
 23/24 anonim ***** válasza:
Korán voltál orvosnál, nem is értettem már tegnap sem, hogy minek mész ilyenkor, főleg úgy, hogy még tesztet sem csináltál. Április 12-én jött meg, 23-27-ig volt némi vérzésed, amire az orvos azt mondta, hogy középidős vérzés, valószínűleg akkor volt ovud. Időben is beillik. Azóta még csak pár nap telt el. Még ha történt is megtermékenyülés, lehet, hogy még a beágyazódás sem kezdődött meg, nemhogy már UH-gal lássa a doki...A tüneteid nem tudom mitől vannak. Még várj bő egy hetet, aztán kezdhetsz tesztelni.
2012. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
nem tudom hogytüneteim mitöl vannak de az biztos hogy nem bebeszélem magamnak,a doki mondta ma menjek visza
2012. máj. 2. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!