Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még babás, ha görcsöl...

Lehetek még babás, ha görcsöl mensiszerűen az alhasam?

Figyelt kérdés
A 24. napon tartok a ciklusomnál, és ma érzem, hogy az alhasam nagyon feszül, olyan mintha fel lenne puffadva az alhasam, és mensi szerűen néha görcsölget. Ez a 3. gyógyszermentes hónapom. Szerintetek lehetek még babás? Vagy már ezek szerint meg fog jönni? Nem tudom mi lesz, várnom kell jövő hétig. Ovu teszteztem és volt peteérésem és együtt is voltunk. Hmm.. Szerintetek? Ha görcsöl a hasam akkor már tuti nem vagyok babás. Hát picit el vagyok keseredve.. :( köszi a válaszokat!
2008. ápr. 20. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! A mensi szerű görcs lehet a terhesség egyik jele, de persze lehet annak a jele is, hogy meg fog jönni. Nekem ugyanúgy fájt az alhasam és a derekam, mint mensi előtt, csak nem jött meg.

Ha késik, akkor tesztelj! Drukkolok!

27 hetes kismami

2008. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez sajna tényleg mindkettőt jelentheti,én is örültem,mikor a 24. napon hasonlókat tapasztaltam,mert általában 32 naposak a ciklusaim,gondoltam,tuti baba.Ehelyett viszont megjött és csak 28 napos volt a ciklusom.Peteérés nekem is van,mégse jött még össze a baba.Azért drukkolok,hátha neked sikerült!
2008. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mensi szerü fájdalmaim voltak.Mindig azt hittem mindjárt megjön.És nem jött,csak fájt a hasam.Szoritok neked.
2008. ápr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!