Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már a második hónap hogy...

Ez már a második hónap hogy csak 1 napra jön meg. Mitől?

Figyelt kérdés
Előző hónapban gyógyszer mellett csak egyetlen napra jött meg, az is 3 napot késve. Igazándiból nemis nevezném rendes mensinek, mert inkább csak barna volt, és másnapra elmúlt. Csináltam tesztet 2nappal később, és 1héttel utána is, mindkettő negatív lett. Ennek kapcsán volt egy hihetetlenül boldog beszélgetésem a párommal, mert úgy döntöttünk, hamarosan el is kezdhetnénk próbálkozni :) Azért biztos ami biztos elmentem dokihoz, mit mond a dologra. Csinált hüvelyi ultrahangot, azt mondta semmi rendellenesség, és sok sikert kívánt a babatervezéshez. A citológiám is negatív. Ezen a héten kedden vettem be a legutolsó tablettámat, és szerdára meg is jött. Most úgy tűnt rendesen, de ismét csak egy napig tartott. Velem ilyen még sose volt... mitől lehet ez?? CSináljak még egy tesztet? Van értelme? A mensimnek csak azután szabadna elkezdenie rendetlenkedni hogy abbahagytam a gyógyszert nem? A gondolattól még nem... :)
2008. ápr. 20. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menny el orvoshoz.
2008. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, ő mondta hogy semmi probléma nincs, a hüvelyi ultrahangon semmi nem látszik.
2008. ápr. 20. 14:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondjon valaki valami okosat légyszi!! Nagyon nem jó kétségek közt lenni...
2008. ápr. 20. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!